chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plateforme électronique pour l'éducation et la formation des adultes en Europe

Ressource

Migrantų, pabėgėlių ir asmenų su mažesnėmis galimybėmis integracija į vietines bendruomenes

Langue: LT

Posté par Rita Vargalytė

Kokios pagalbos reikia migrantams ir asmenims su mažesnėmis galimybėmis? Kaip jie jaučiasi vietinėse bendruomenėse? Ar jie patenkinti jiems teikiamomis paslaugomis ir gyvenimu migrantų/pabėgėlių bendruomenėse? Su kokiais sunkumais susiduria darbuotojai bei savanoriai dirbantys su šiomis grupėmis? Kaip sprendžia problemas?  Kokios šalies gyventojai laimingiausi ir labiausiai patenkinti gyvenimu?  Kas aktyviausiai dalyvauja neformaliojo švietimo veiklose? Atsakymus į šiuos ir kitus  klausimus rasite tyrimo ataskaitoje  apie migrantų, pabėgėlių ir socialinės rizikos grupės asmenų integracija į vietines bendruomenes.   Tyrimas atliktas  Norvegijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje  vykdant programos ,,Erasmus +“  projektą „Atvira ir liberali bendruomenė: iššūkiai ir galimybės suaugusiųjų švietimui“.  Projekto koordinatorius – Telšių švietimo centras, projekto parneriai: Contempla Trilhos (Portugalija), Berufskolleg Tecklenburger Land (Vokietija), Société Culturelle Franco-Allemande Auvillar (Prancūzija),  „Stord Vidaregåande Skule“ (Norvegija), projekto Nr. 2017-1-LT01-KA204-035211.

Rita Vargalytė – Telšių švietimo centro direktorė, ilgametė Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos narė.  „Epale“ komandoje atsakinga už  Telšių ir Tauragės regionų suaugusiųjų švietėjų informavimą. ir konsultavimą.

Auteur(s) de la ressource: 
Telšių švietimo centras, Contempla Trilhos, Berufskolleg Tecklenburger Land, Société Culturelle Franco-Allemande Auvillar, „Stord Vidaregåande Skule“
Date de publication:
Lundi, 2 Septembre, 2019
Langue du document
Type de ressource: 
Autre
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Affichage 1 - 1 sur 1
  • Portrait de RASA POCEVIČIENĖ
    Labai įdomus tyrimas ir rezultatai. Manau, kad visa tai padės spręsti ne tik imigrantų ir pabėgėlių, bet kitų atskirtį patiriančių grupių žmonių problemas. Jos kartu išryškina kiekvienoje kultūroje - į kiekvieną šalį galima būtų žiūrėti per kultūrinę prizmę - egzistuojančias netolerantiškumo, ypač praktinio, funkcinio neraštingumo šioje srityje, problemas. O žinant jas, galima kryptingiau organizuoti ir paramą, nes viena iš nepasitenkinimo esama situacija priežasčių yra tai, kad vykdoma parama dažnai neatitinka paklausos.