Resource Details
TIETOLÄHDE

Edukacyjne drogowskazy. Wybór tekstów opublikowanych na platformie EPALE w 2021 r.

Publikacja „Edukacyjne drogowskazy” zawiera wybór trzydziestu artykułów i wywiadów zamieszczonych na platformie EPALE w 2021 roku. To już piąta pozycja z tej serii.

Dobre praktyki, sprawdzona wiedza i inspirujące rozwiązania, o których można poczytać na platformie EPALE, to swoiste drogowskazy dla edukatorów osób dorosłych – stąd tytuł tegorocznego wydania publikacji. Te wskazówki i refleksje mogą być pomocne w świecie szybkich przemian i wyzwań, przed którymi stoi obecnie edukacja dorosłych. Wybrane teksty dotyczą różnych wątków: warsztatu trenera, rozwoju osobistego i zawodowego, edukacji włączającej, kompetencji cyfrowych i kwestii angażowania w edukacji.

Wśród autorów tekstów i bohaterów wywiadów są m.in. Ambasadorzy EPALE, realizatorzy projektów z zakresu edukacji dorosłych oraz inni użytkownicy platformy zajmujący się różnymi aspektami uczenia się dorosłych – zarówno praktycy, jak i badacze.

Zachęcamy do lektury!

Resource Details
Na białym tle okładki publikacji znajdują się koła w różnych kolorach połączone zielonymi liniami...
ISBN
978-83-66515-64-2
Resurssin tekijä(t)
użytkownicy platformy EPALE
Resurssin tyyppi
Artikkelit
Julkaisupäivämäärä
Asiakirjan kieli
Polski
Login (0)

Kommentti

Publikacja pokazuje jak szerokie spektrum tematów jest ważne i interesujące dla osób wspierających rozwój osób dorosłych. Teksty z publikacji z poprzednich lat wykorzystywałam na zajęciach z andragogiki. Są nie tylko merytoryczne, ale także bardzo inspirujące. Dla mnie ważne jest to, że pokazują jak edukacja dorosłych się rozwija i jak wiele jest obszarów, w których można facylitować rozwój dorosłych. Tegoroczną publikację z pewnością też będę wykorzystywać podczas zajęć.

Login (0)

Users have already commented on this article

Kirjaudu sisään tai Rekisteröidy julkaistaksesi kommentteja.

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!