chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Aikuiskoulutuksen eurooppalainen foorumi

Resurssi

EPALE glosārija tulkojums latviski

Kieli: LV

Julkaisija Jānis Kutraitis

/fi/file/epaleglossarylv2016jpgepale_glossary_lv2016.jpg

EPALE glosārija tulkojums latviski

EPALE platformas terminu skaidrojošā vārdnīca (glosārijs) piedāvā 100 biežāk lietotos terminus pieaugušo izglītības jomā.

Termini EPALE platformas latviskajā sadaļā ir publicēti latviešu valodā (atrodami šeit), bet nozīmes skaidrojums – angliski.

Pievienotajā dokumentā atrodams EPALE terminu vārdnīcas katra termina skaidrojuma tulkojums latviski. Ja Jums padomā labāks variants, to varat pievienot tieši glosārijā, uzklikšķinot uz termina, kura skaidrojumu vēlaties uzlabot.

Resurssin tekijä(t): 
Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā
Julkaisupäivämäärä:
Tiistai, 10 tammikuu, 2017
Asiakirjan kieli
Resurssin tyyppi: 
Kouluttautumismahdollisuudet ja -materiaalit
Maa:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Näytetään 1 - 2 2:sta
  • Käyttäjän Madara Lārmane kuva
    Ļoti noderīgi pieaugušo izglītības jomas terminu skaidrojumi. Tā kā šobrīd studēju, tad ļoti viegli un ātri varu izmantot šos terminus dažādu darbu rakstīšanai studiju laikā. Uzklikšķinot uz konkrēto terminu, tā skaidrojums pieejams arī angļu valodā. Prieks, ka tika izveidots šāds terminu skaidrojums, kurā katrs termins ir paskaidrots vienkārši un saprotami. 
  • Käyttäjän Laura Bautra kuva
    Ļoti noderīgs resurss, lai saprastu un izprastu dažādus terminus, kuri saistīti ar pieaugušo izglītību. Termini vienmēr ir pieejami angļu valodā, taču daudziem ir grūtības to iztulkot precīzi. Šajā resursā ir atrodams plašs terminu saraksts. Paldies, tas noteikti noderēs!