chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Aikuiskoulutuksen eurooppalainen foorumi

Resurssi

Apie veidrodį, mikroskopą ir žiūronus

Kieli: LT

Julkaisija Vilija Lukošūnienė

„Refleksija“ – andragogams puikiai žinomas žodis ir veiksmas, be kurio, deja, deja, negali būti mokymosi pažangos nei mokant (ir mokantis) dalykinę medžiagą, nei ugdantis mokėjimo mokytis gebėjimus. Yra daug teorinės medžiagos ir praktinių pratimų, kaip reflektuoti savo paties mokymąsi, kaip mokymosi apmąstymams skatinti suaugusius mokinius. Šiame tinklaraštyje Arūnas Bėkšta vaizdingai pristato dar vieną refleksijos modelį, kurį sukūrė Mark Cooper (1997).  

Resurssin tekijä(t): 
Arūnas Bėkšta
Julkaisupäivämäärä:
Sunnuntai, 12 tammikuu, 2020
Resurssin tyyppi: 
Muu
Maa:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Näytetään 1 - 1 1:sta
  • Käyttäjän RASA POCEVIČIENĖ kuva
    Labai šaunus straipsnis - ir savo turiniu, ir pateikimo forma. Trumpai, aiškiai, informatyviai. Ypač tinkama tiems, kurie turi vizualinį informacijos priėmimo ir apdorojimo tipą. Tema aktuali ir savivaldaus mokymosi kontekste, nes viena ir būtinų strategijų mokantis savivaldžiai yra refleksyvus mokymasis, kitaip sakant refleksija. Ir ne tik mokymosi turinio, bet mokymosi proceso, kas yra būtina savivaldaus mokymosi sąlyga.