chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Aikuiskoulutuksen eurooppalainen foorumi

 
 

Kalenteri

Základní dovednosti na pracovišti a základní rodičovské dovednosti a rodinná politika - EBSN on-line kurz na EPALE

Julkaisija Kristýna Fantová Yksi kuukausi 1 viikko sitten

Perjantai 4 lokakuu 2019 - Torstai 31 lokakuu 2019

Tým EBSN EPALE s radostí oznamuje zahájení svého druhého a třetího on-line kurzu pro tvůrce politik, odborníky a další profesionály, kteří se zabývají nastavováním politik pro podporu základních dovedností a v současné době zavádějí doporučení daná programem Upskilling Pathways. Nabízené MOOC kurzy se věnují politické úrovni poskytování podpory základním dovednostem v kontextu programu Upskilling Pathways. Zaměřují se na způsoby, kterými jednotlivé členské země mohou podporovat proaktivnější a soudržné politiky podpory základním odvednostem se zaměřením na základní dovednosti na pracovišti a základní rodičovské dovednosti.

Pääkieli:
Tapahtuman tyyppi : 
Ammatillinen täydennyskoulutustapahtuma
Osallistumismaksu: 
Ei
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 
18/10/2019
Verkkotapahtuma: 
Kyllä
Järjestäjä: 
EBSN EPALE Team
Järjestäjän tyyppi: 
Muu tapahtuma
Yhteystiedot: 
https://epale.moodle.school/login/index.php
Osallistujamäärä: 
> 200
Kohderyhmä: 
Poliittiset päättäjät
Käsiteltävä teema:
Tavoitteet: 
Kdokoliv, kdo pracuje na implementaci Upskilling Pathways na národní úrovni, na tématu základních dovedností na pracovišti, základních rodičovských dovedností zde může najít relevantní a aktuální informace a bude mít příležitost podívat se na na svůj národní kontext z odstupu a učit se interaktivně od dalších účastníků.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn