chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Uudistetoimetus

ROK RELACJI

30/11/2018
Keel: PL

#ROKRELACJI #RR, Rok Relacji w Edukacji to oddolna akcja nauczycieli i rodziców z pasją. Autorami pomysłu są Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak. Jej celem jest wszechstronna promocja budowania dobrych relacji w naszych szkołach oraz miejscach pracy. Celem jest też wymienianie się pomysłami i scenariuszami lekcji czy warsztatów, które w praktyczny sposób pokażą, jak tworzyć i pielęgnować takie relacje w szkole i pokoju nauczycielskim czy firmie.


Sercem akcji jest otwarta grupa na Facebooku https://www.facebook.com/groups/341000519802028/ oraz fanpage https://www.facebook.com/Rok-Relacji-933591610172547/ .


Jest to akcja, do której dołączyć może każdy komu leżą na sercu relacje w kontekście edukacji, w szkole czy miejscu pracy. W ramach akcji uczestnicy/zainteresowani starają się propagować ideę dobrych relacji w kontekście edukacji, rozwoju edukatorów, dzielą się doświadczeniami w tej dziedzinie. W ramach akcji odbywają się konferencje, webinaria czy warsztaty, które prowadzą uczestnicy i ambasadorowie akcji oraz zapraszani goście.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
  • Kasutaja Nina Woderska pilt
    W czasach, kiedy coraz to częściej do "relacje w miejscu pracy" dodaje się określenie "złe" lub otwarcie mówi się o mobbingu - takie oddolne akcje są niezwykle ważne. Dbanie o zdrowie psychiczne w miejscu pracy powinno być priorytetem dla każdego pracodawcy, jak i pracownika. Oby idea ewoluowała i jej nazwa zmieniała się na "lata" czy "dekady" dobrych relacji :)