Liigu edasi põhisisu juurde
News
Uudised

Skola2030 vebināru sērija šovasar

Mācību gada izskaņā aicinām uz Skola2030 rīkoto vebināru sēriju vispārizglītojošo skolu mācību priekšmetu skolotājiem par biežāk uzdotajiem jautājumiem katrā mācību priekšmetā, gatavojoties pilnveidotā mācību satura īstenošanai no 2020.gada 1.septembra. Vebināri iecerēti kā atvērto durvju diena – saruna ar mācību jomas vadītāju un programmu paraugu autoriem, ar iespēju dalībniekiem uzdot savus jautājumus.

Vebināros, kas notiks Zoom platformā, skolotāji varēs izzināt neskaidros jautājumus par mācību satura un pieejas akcentiem, mācību darba organizāciju un citiem jautājumiem, tai skaitā, kā izmantot mācību priekšmeta programmas paraugus darba plānošanai, kā labāk atbalstīt skolēnus, kuri piedzīvo pāreju uz jauno mācību saturu, kā izmantot Skola2030 veidotos mācību līdzekļus.

Aicinām vebināros piedalīties īpaši tos skolotājus, kuri nākamajā mācību gadā uzsāks pilnveidotā mācību satura īstenošanu 1., 4., 7. un 10.klasē.Sākumskolas skolotājus aicinām pievērst uzmanību tieši sākumskolai veltītajiem vebināriem, taču iespēju robežās iepazīties arī katrā mācību jomā plānotajiem vebināriem.

Lūdzam reģistrēties katrā no vebināriem ne vēlāk kā līdz iepriekšējās dienas plkst. 12:00 šajā saitē.

Reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems saiti ar piekļuvi pasākumam Zoom platformā. Tiešraidi varēs vērot arī Skola2030 Facebook lapā, savukārt, vēlāk visu vebināru ierakstus būs iespēja noskatīties Skola2030 YouTube kanālā.

Vebināru sēriju atsāksim augustā, kad notiks arī vebināri tiem mācību priekšmetiem, kas netika iekļauti šajā sērijā. Jautājumus, uz kuriem vēlaties rast atbildes, aicinām sūtīt uz e-pastu vebinars@skola2030.lv! Ja rodas praktiski jautājumi, lūgums rakstīt uz e-pastu info@skola2030.lv vai zvanīt uz tālruni 66051907. Lai saņemtu aktuālāko informāciju no Skola2030, aicinām reģistrēties šeit: http://skola2030.lv/piesakies-jaunumiem

Informāciju sagatavojusi: Baiba Bikše, MJ koordinatore, Valmieras Valsts ģimnāzija, direktora vietniece

 

Notikušo vebināru ieraksti: https://www.skola2030.lv/lv/atbalsts/atbalsts-istenosanai/vebinariVairāk lasi un tiešsaistes vebināru laika grafiku skaties: https://www.skola2030.lv/lv/jaunumi/zinas/vebinari-par-biezakajiem-jautajumiem-jauna-satura-ieviesanai-katra-macibu-prieksmeta

Login (0)
Sildid

Soovid artiklit kirjutada?

Ära kahtle!

Vajuta allolevale lingile ja alusta uue artikli postitamisega!

Viimased arutelud

EPALE 2021 fookusteemad. Alustame!

Kutsume sind rikastama eelseisvata aastat oma panuse ja ekspertiisiga! Alustuseks võta osa veebiarutelust, mis toimub teisipäeval, 9. märtsil kell  10-16 (CET). Kirjalik arutelu toimub otseülekandena ja juhatab sisse 2021. aasta fookusteemad. Arutelu juhivad EPALE toimkonna nimel Gina Ebner ja  Aleksandra Kozyra EAEA-st.

Veel

EPALE kogukond: Jagage oma edukaid täiskasvanuhariduse projekte töökohal õppimise kohta.

Töökohal õppimise temaatilise fookuse osana tahame kuulda teie – EPALE kogukonna – arvamusi kõigi edukate projektide, algatuste ja programmide kohta.

Veel