chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

Uudistetoimetus

Skola2030 vebināru sērija šovasar

05/06/2020
looja Anita Apine
Keel: LV

Mācību gada izskaņā aicinām uz Skola2030 rīkoto vebināru sēriju vispārizglītojošo skolu mācību priekšmetu skolotājiem par biežāk uzdotajiem jautājumiem katrā mācību priekšmetā, gatavojoties pilnveidotā mācību satura īstenošanai no 2020.gada 1.septembra. Vebināri iecerēti kā atvērto durvju diena – saruna ar mācību jomas vadītāju un programmu paraugu autoriem, ar iespēju dalībniekiem uzdot savus jautājumus.

Vebināros, kas notiks Zoom platformā, skolotāji varēs izzināt neskaidros jautājumus par mācību satura un pieejas akcentiem, mācību darba organizāciju un citiem jautājumiem, tai skaitā, kā izmantot mācību priekšmeta programmas paraugus darba plānošanai, kā labāk atbalstīt skolēnus, kuri piedzīvo pāreju uz jauno mācību saturu, kā izmantot Skola2030 veidotos mācību līdzekļus.

Aicinām vebināros piedalīties īpaši tos skolotājus, kuri nākamajā mācību gadā uzsāks pilnveidotā mācību satura īstenošanu 1., 4., 7. un 10.klasē.
Sākumskolas skolotājus aicinām pievērst uzmanību tieši sākumskolai veltītajiem vebināriem, taču iespēju robežās iepazīties arī katrā mācību jomā plānotajiem vebināriem.

Lūdzam reģistrēties katrā no vebināriem ne vēlāk kā līdz iepriekšējās dienas plkst. 12:00 šajā saitē.

Reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems saiti ar piekļuvi pasākumam Zoom platformā. Tiešraidi varēs vērot arī Skola2030 Facebook lapā, savukārt, vēlāk visu vebināru ierakstus būs iespēja noskatīties Skola2030 YouTube kanālā.

Vebināru sēriju atsāksim augustā, kad notiks arī vebināri tiem mācību priekšmetiem, kas netika iekļauti šajā sērijā. Jautājumus, uz kuriem vēlaties rast atbildes, aicinām sūtīt uz e-pastu vebinars@skola2030.lv! Ja rodas praktiski jautājumi, lūgums rakstīt uz e-pastu info@skola2030.lv vai zvanīt uz tālruni 66051907. Lai saņemtu aktuālāko informāciju no Skola2030, aicinām reģistrēties šeit: http://skola2030.lv/piesakies-jaunumiem

Informāciju sagatavojusi: 
Baiba Bikše, MJ koordinatore, Valmieras Valsts ģimnāzija, direktora vietniece

 

Notikušo vebināru ieraksti: https://www.skola2030.lv/lv/atbalsts/atbalsts-istenosanai/vebinari
Vairāk lasi un tiešsaistes vebināru laika grafiku skaties: https://www.skola2030.lv/lv/jaunumi/zinas/vebinari-par-biezakajiem-jautajumiem-jauna-satura-ieviesanai-katra-macibu-prieksmeta

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn