chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Uudistetoimetus

Kultūrizglītība: no animācijas pamatiem līdz Ugāles barokam digitāli

10/12/2019
Keel: LV

Profesionālās kultūrizglītības sistēmu Latvijā veido valsts, pašvaldību un privātas izglītības iestādes, kas īsteno profesionālās ievirzes, profesionālās vidējās un augstākās izglītības programmas. Tās nodrošina profesionālo mākslinieku, mūziķu, dejotāju, kultūras nozaru speciālistu un pedagoģisko darbinieku sagatavošanu.

Nozares politiku veido Kultūras ministrija, tās īstenošanu koordinē un vada Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Kultūras nozarē izstrādāti digitālie mācību līdzekļi, kas palīdz  apgūt padziļinātas zināšanas. Mērķauditorija: pedagogi un  audzēkņi

 

Vairāk: https://www.lnkc.gov.lv/macibu-materiali/

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
  • Kasutaja MARIKA BUSOTE-UZULINA pilt
    Izstrādātie materiāli ir pamatīgs skolotāju izstrādās darbs un pieredze. Kas ļauj mūsdienīgi vadīt stundas. Ļoti biži izmantoju mācību stundās šo linku, jo materiālā bāza tur ir laba. Radošās idejās un profesionāļu skatījumā var smelties idejām un iedvesmai. Profesionālās ievirzes skolas darbojās sistemātiski ar šiem materiāliem un arī ar izstrādi.
  • Kasutaja Linda Andruse pilt
    Atvēru linku. Paldies par daudzpusīgajiem materiāliem. Vietne ir fantastiska! Daudzpusīgi, viegli saprotami materiāli, kurus var izmantot ikviens. Noderīgi materiāli vielu padziļinātai apguvei un cilvēkiem, kas mācās ārpus tradicionālās izglītības sistēmas.