chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

 
 

Ajaveeb

Zaproszenie do udziału w badaniu platformy EPALE

12/08/2019
looja Karolina Kwiatosz
Keel: PL

Krajowe Biuro EPALE prowadzi badanie, aby lepiej poznać potrzeby użytkowników. Chcemy dowiedzieć się, czym się zajmujecie, jak korzystacie z elektronicznych narzędzi wspierających edukowanie i co możemy zrobić, aby używanie EPALE było jeszcze bardziej przyjemne. Policzyliśmy się: w Polsce jest nas niemal 4 tysiące: setki edukatorów, trenerów, szkoleniowców, nauczycieli, coachów – na wszelkie sposoby zajmujących się wspieraniem osób dorosłych w uczeniu się przez całe życie.  Na co dzień działacie w obszarze kultury, nauki, edukacji – zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i NGO – szkolicie zarówno młodzież wchodzącą na rynek pracy, pracowników i seniorów. Cieszymy się, że jesteście z nami!

  

Ciekawe wyniki opublikujemy jesienią na EPALE, a już dziś zapraszamy Wszystkich Was do wzięcia udziału w badaniu ankietowym. Więcej informacji znajdziecie na stronie badania: https://epale-badanie.webankieta.pl/

Wypełnienie ankiety zajmie około 10–15 minut.  Wasze opinie posłużą do rozwoju platformy EPALE oraz lepszego dostosowania treści do potrzeb jej aktualnych i potencjalnych użytkowników.

Wszystkim osobom, które wezmą udział w badaniu, zapewniamy anonimowość. Podane informacje zostaną wykorzystane w celach badawczych, a rezultaty zostaną opublikowane w formie zbiorczych danych statystycznych.

Klauzula RODO

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn