chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

Uudistetoimetus

ETKA ANDRAS tööpakkumine projekti koordinaatorile

05/10/2020
looja Kadi Kass
Keel: ET

Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon ANDRAS otsib tulemustele orienteeritud projekti koordinaatorit.

Tööülesanded:

  • täiskasvanuharidust toetavate võrgustike tegevuste koordineerimine ning teavitus- ja arendustegevuste läbiviimine, analüüsimine ja kokkuvõtete tegemine;
  • erinevate sündmuste ettevalmistamine, läbiviimine, analüüsimine ning kokkuvõtete tegemine;
  • rahvusvaheliste õppekäikude ettevalmistamine ja tagasiside koostamine;
  • teavitusmaterjalide ja meenete tellimine ning jaotamise korraldamine;
  • sotsiaalmeedia kanalite haldamine;
  • tegevuskavade ja eelarvete koostamine ning jälgimine.

Nõudmised kandidaadile:

  • kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus heal tasemel;
  • vene keele oskus suhtlustasemel;
  • hangete või pakkumuste võtmise läbiviimise kogemus;
  • hea suhtlemis-, kirja- ja väljendusoskus;
  • iseseisvus ja eestvedamise oskus;
  • kohusetunne ja pühendumus eesmärkide saavutamisel;
  • sotsiaalmeedia haldamise ja kasutamise oskus;
  • huvi täiskasvanuhariduse valdkonna vastu.

Kasuks tuleb

  • eelnev töökogemus ESF ja Erasmus+ projektidega;
  • eelnev töökogemus projektijuhina;
  • esinemisjulgus;
  • positiivne ja kollektiiviga arvestav suhtumine.

Omalt poolt pakume

  • tähtajatut töölepingut;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • väärtuslikku töökogemust ja arenguvõimalusi;
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • paindlikku tööaega ja osalist kaugtöö võimalust;
  • võimalust panustada täiskasvanuhariduse valdkonda.

Tööle asumise aeg: 04.01.2021

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja lühike põhjendus, miks oled just Sina sobiv kandidaat pakutavale töökohale, aadressile andras@andras.ee või kandideeri läbi CV-Online keskkonna hiljemalt 19. oktoobriks 2020

Lisainfo: Kertu 529 9576, kertu@andras.ee

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
  • Kasutaja Mani Sharma pilt
    Thanks for the sharing the requirements.