Liigu edasi põhisisu juurde
Event Details
26 Feb
2021

Atklāta reģistrācija pieredzes forumam “Kvalitatīvas izglītības atoms”

Remote Event

Š.g. 26. februārī, no pl. 10:00 līdz pl. 15:00, tiešsaistē ikvienam skolotājam, direktoram un izglītības pārvaldes darbiniekam, kā arī vecākiem un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties nodibinājuma Iespējamā misija organizētajā ikgadējā pieredzes forumā. Šī gada foruma centrālā tēma - kvalitatīva izglītība un to ietekmējošie faktori.

Dažādās diskusijās un darbnīcās vērtīgu informāciju savai profesionālajai darbībai varēs gūt ne tikai skolotāji, direktori un izglītības pārvalžu darbinieki, bet arī vecāki, kuriem šobrīd ir jāapvieno darbs un bērnu skolas gaitas attālinātajā režīmā. Diskusijās un darbnīcās tiks aplūkoti dažādi faktori, kas ietekmē izglītības kvalitātes rādītājus, un tiks meklēti atslēgas punkti jeb atomi, kā visiem kopīgi to uzlabot.

Diskusijās savās zināšanās un pieredzē dalīsies gan Iespējamā misija absolventi un pārstāvji, gan citi nozares eksperti, kā, piemēram, Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga, “Skola2030” mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa, "Tet" cilvēku un vides dienesta vadītāja un valdes locekle Ingrīda Rone, fonda “PLECS” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts, “ERDA” biznesa partnere un vadītāja Pārsla Baško, Latvijas izglītības vadītāju asociācijas prezidents un Siguldas valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns un citi.

Savukārt darbnīcās ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies ne tikai Iespējamā misija 11. iesaukuma dalībnieki un absolventi, bet arī citi eksperti, kā, piemēram, “Edurio” skolu izaugsmes vadītājs Gatis Narvaišs, “Uzvediba.lv” pārstāve Līga Bērziņa, Raunas vidusskolas direktors un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas metodiķis Edgars Plētiens kopā ar DACVĢ direktoru Oskaru Kaulēnu, kā arī fonda “PLECS” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts kopā ar psihoterapeitu Nilu Saksu Konsantinovu. Darbnīcu apmeklētājiem būs iespēja darboties praktiski un iegūtās zināšanas un iemaņas izmantot savā darbā un ikdienas dzīvē.

Pasākuma programma: 

10: 00  - 11:15 | Pasākuma atklāšana un diskusija: Kvalitatīvas izglītības atoms 

11:30 – 12:30 | 1. paneļdiskusija “Kas ir 21.gs skolotājs un kur to meklēt” un darbnīcas 

12:45 – 13:45 | 2. paneļdiskusija “Kā vecākiem atbalstīt bērnus un sevi attālinātajā mācību procesā” un darbnīcas 

14:00-15:00 | 3. paneļdiskusija “Dibinātāju atbalsts direktoriem” un darbnīcas 

Reģistrēties pasākumam iespējams līdz 24. februārim (ieskaitot). Aicinām reģistrāciju veikt laicīgi, jo vietu skaits darbnīcās ir ierobežots: https://www.mitto.me/pieredzes-forums/register 

Event Details
Olek
As planned
Sündmuse tüüp
Konverents
Korraldaja tüüp
Muu üritus
Osavõtutasu
Ei
Sildid

Sul on silma jäänud mõni sündmus?

Jaga seda teistega! Vajuta allolevale lingile ja soovita sündmust!

Viimased arutelud

EPALE 2021 fookusteemad. Alustame!

Kutsume sind rikastama eelseisvata aastat oma panuse ja ekspertiisiga! Alustuseks võta osa veebiarutelust, mis toimub teisipäeval, 9. märtsil kell  10-16 (CET). Kirjalik arutelu toimub otseülekandena ja juhatab sisse 2021. aasta fookusteemad. Arutelu juhivad EPALE toimkonna nimel Gina Ebner ja  Aleksandra Kozyra EAEA-st.

Veel

EPALE kogukond: Jagage oma edukaid täiskasvanuhariduse projekte töökohal õppimise kohta.

Töökohal õppimise temaatilise fookuse osana tahame kuulda teie – EPALE kogukonna – arvamusi kõigi edukate projektide, algatuste ja programmide kohta.

Veel