chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Sala de prensa

Mokymo įmonėse konkursas 2017 m.

01/08/2017
por Kristina MALDONIENĖ
Idioma: LT
Document available also in: EN FR DE LV PL EL RO CS BG ET MT NL SV HU SK SL ES DA

Europos Komisija paskelbė, kad paraiškas dalyvauti konkurse „Profesinis mokymas labai mažose, mažose ir vidutinėse įmonėse skirtinguose profesinės veiklos etapuose“ galima teikti iki 2017 m. rugsėjo 27 d.

Europos Komisija paskelbė konkursą, kuriame bus vertinami Europos profesinio mokymo labai mažose, mažose ir vidutinėse įmonėse gerosios praktikos pavyzdžiai. Europos Komisija ragina Europos įmones pateikti gerosios praktikos pavyzdžių, parodančių, kaip darbdaviai ir darbuotojai suvokia tęstinio mokymo poreikį skirtinguose profesinės veiklos etapuose.   

Pagrindiniai konkurso tikslai:

  • skleisti gerosios praktikos pavyzdžius visoje Europos Sąjungoje;
  • atkreipti visuomenės dėmesį į mokymosi per visą profesinę veiklą klausimą bei naujų praktikų ir politikos sričių poreikį;
  • skirti dėmesį mokymui ne tik pirminio švietimo lygmenyje, kad gebėjimai būtų ugdomi ir toliau, suteikiant darbuotojams galimybę sėkmingai keisti profesinę veiklą ir tobulėti savo profesinėje veikloje.

Konkursas rengiamas vykdant 2017 m. Europos profesinių gebėjimų savaitę.

Sužinokite daugiau apie konkursą ir atrankos kriterijus

Peržiūrėti paraiškos formą

Šaltinis: Europos Komisija

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Mostrando del 1 - 1 al 1
  • Imagen de Laima Apenīte
    Raksts ir virzīts uz pašizaugsmi un attīstību. Manuprāt, tas ir ļoti noderīgi, ka iegūst šādu balvu, kas piešķir tev atpazīstamību, sabiedrībā piesaista šo tēmu un aktualizē/popularizē, kā arī veicina prasmju apguves turpināšanu un papildināšanu.