chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Recurso

Przewodnik po kształceniu ustawicznym

Idioma: PL

Enviado por Joanna Kic-Drgas

Dokument ma charakter kompendium wiedzy na temat kształcenia osób dorosłych, skierowany jest do szerokiego kręgu osób, które chciałby się kształcić, dokształcać, bądź całkowicie przekwalifikować zawodowo.

Przewodnik zawiera odniesienia do najistotniejszych aktów prawnych z obszaru kształcenia osób dorosłych oraz opis różnych form kształcenia.

dr Joanna Kic-Drgas – adiunkt w Instytucie Lingwistyki Stosowanej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorka wielu artykułów z zakresu metodyki oraz dydaktyki nauczania języków obcych. Aktualnie głównym tematem zainteresowań jest nauczanie języków specjalistycznych. Ambasador EPALE.

Jesteś nauczycielem? Szukasz inspiracji, sprawdzonych metod i niestandardowych form?

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie wszystkie artykuły na ten temat dostępne na polskim EPALE! 

Autor(es) del recurso : 
Jan Nowicki, Piotr Wiśniewski
ISBN: 
978-83-62188-65-9
Fecha de publicación:
Miércoles, 19 Abril, 2017
Idioma del documento
Tipo de recurso: 
Recursos educativos abiertos
País:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Mostrando del 1 - 1 al 1
  • Imagen de Edyta Długoń

    Przydatny materiał, szczególnie dla osób, które chcą mieć ogólne spojrzenie na sprawy związane z kształceniem osób dorosłych w Polsce. W publikacji doceniam przedstawienie spraw formalnych/aspektów prawnych związanych z kształceniem ustawicznym. Przy okazji prezentowanego zagadnienia w rozdziale 5, warto dodać, że źródeł finansowania szkoleń ze środków publicznych (w tym unijnych) jest więcej niż te, które zostały wymienione w materiale (m.in. Erasmus+, PO Polska Cyfrowa).