chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Sala de prensa

Latvijas Kultūras akadēmija izsludina pieteikšanos kursiem "Režija un aktiermeistarība skolu jaunrades kolektīvu vadītājiem"

30/01/2017
Idioma: LV

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) līdz 2017.g. 5. martam aicina vispārizglītojošo skolu dramatisko kolektīvu vadītājus pieteikties režijas un aktiermeistarības kursiem (40 stundu apjomā), kas no 13. līdz 17. martam notiks Eduarda Smiļģa teātra muzejā. Kursi tiek organizēti profesionālās pilnveides izglītības programmas “Režija un aktiermeistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem” ietvaros.

Jau trešo gadu LKA piedāvā profesionālās pilnveides izglītības programmu, kas ir paredzēta skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem, skolēnu interešu izglītības jomā strādājošajiem u.c. Programmas mērķis ir paplašināt zināšanas un padziļināt izpratni par režijas un aktiera mākslas teorētiskajiem un praktiskajiem pamatprincipiem, attīstīt prasmes un iemaņas šo principu piemērošanai darbā ar skatuves mākslas kolektīviem. Programmas vadītāja docente Rita Lūriņa.

Piecu darba dienu laikā no plkst. 10:00 līdz plkst.17:15 paredzētas sekojošas praktiskās un teorētiskās nodarbības: Režijas un aktiera mākslas teorija un prakse, Skatuves kustība un deja, Runa un teksta analīze, Teātra vēsture un Drāmas teorija.  Kursu dalībniekiem būs iespēja strādāt pieredzējušu LKA pedagogu – prof. Jāņa Siliņa, asoc. prof. Annas Eižvertiņas, asoc. prof. Līgas Ulbertes, doc. Rutas Vītiņas, lekt. Anitas Sproģes u.c. vadībā.

Nodarbību mērķis - veicināt skolu dramatisko kolektīvu vadītāju izpratni un zināšanas par teātra mākslas radošajiem procesiem, kā arī, daloties pieredzē, sniegt iespējamās atbildes uz dažādiem pedagogu praksē samilzušiem jautājumiem. 

Pēc kursu pabeigšanas dalībnieki saņems LKA izziņu profesionālās pilnveides programmas "Režija un aktiermeistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem"  5 dienu kursu apguvi.

Lai pieteiktos kursiem, ir jāaizpilda pieteikuma anketa (pieejama šeit) un jānosūta uz e-pastu kursi@lka.edu.lv līdz 5. martam. Vairāk informācijas par kursu saturu: http://www.lka.edu.lv/lv/aktuali/jaunumi/pieteiksanas-profesionalas-piln...

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn