chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Zastupujem projekt z oblasti vzdelávania dospelých – čo mi môže platforma EPALE ponúknuť?

Môžete využívať centrum zdrojov platformy EPALE (už čoskoro), kde sa dozviete o osvedčených postupoch, nájdete pedagogické materiály či výsledky výskumov a podobne, ktoré by vás mohli zaujímať v súvislosti s vaším projektom.

Rôzne interaktívne prvky, ako napríklad diskusné fóra, vám umožnia podeliť sa o osvedčené postupy s inými odborníkmi z Európy. Lokalita okrem toho ponúkne nástroj na vyhľadávanie partnerov, ak by ste chceli rozšíriť bázu svojich súčasných partnerov.

Ak je váš projekt financovaný v rámci programu celoživotného vzdelávania alebo programu Erasmus+, výsledky projektu by ste mali nahrať na Platformu šírenia programu Erasmus+ a na platforme EPALE zverejniť prepojenie na tieto výsledky. Upozorňujeme, že otázky týkajúce sa samotnej Platformy šírenia programu Erasmus+ je potrebné adresovať vašej národnej agentúre. Ak chcete zverejniť prepojenie na svoje výsledky na platforme EPALE, obráťte sa na našu linku pomoci prostredníctvom e-mailu na adrese: helpdesk@epale-support.eu.

Všetky ostatné projekty môžu odoslať zdroje určené na priamu publikáciu do knižnice EPALE alebo na zverejnenie prepojenia na svoju webovú lokalitu. Upozorňujeme, že odborníci z iniciatívy EPALE preveria, či navrhované zdroje sú vhodné na zverejnenie odkazu na platforme EPALE (viac informácií na túto tému už čoskoro).

Možnosť zverejniť vami organizované konferencie, kurzy a semináre a rozvíjať profil vášho projektu v rámci celej EÚ ponúka aj kalendár EPALE. Účasť na podujatiach iných organizácií môžete zvážiť ako príležitosť na šírenie výsledkov vášho projektu. Ak chcete zaradiť nejaké podujatie do kalendára EPALE, pozrite si našu vyhradenú stránku.