Pasar al contenido principal
Resource Details
RECURSO

Pameistrystė Lietuvoje. Poreikis ir galimybės

Kokia yra pameistrystės vieta Lietuvos profesinio mokymo sistemoje? Koks yra pameistrystės poreikis Lietuvoje? Ką turėtų nuveikti valstybė, darbdaviai ir mokymo įstaigos įgyvendinant ir plėtojant pameistrystę Lietuvoje? Kokia pameistrystės nauda mokymo įstaigai ir besimokančiajam?

Atsakymus į šiuos klausimus rasite Švietimo problemos analizės leidinyje ,,Pameistrystė Lietuvoje. Poreikis ir galimybės“. Leidinyje pristatoma: pameistrystės samprata ir teisinis reguliavimas Lietuvoje; pameistrystės diegimui įtakos turintys veiksniai; profesinio mokymo sis­temoje pameistrystės taikymo galimybės; pameistrystės organizavimo etapai. Taip pat apžvelgiama ES šalių, kuriose pameistrystė turi senesnes tradicijas, patirtis. Pateikiami pameistrystės diegimą stabdantys veiksniai bei rekomendacijos dėl pameistrystės plėtros galimybių Lietuvoje.

Šis leidinys skirtas ne tik mokytojams, bet ir andragogams, politikams, savivaldybių švietimo padalinių specialistams ir plačiajai visuomenei, nušviečiantis kylančias ir sprendžiamas  švietimo problemas. 

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Resource Details
Autor(es) del recurso
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras
Tipo de recurso
Otro(s)
País
Fecha de publicación
Idioma del documento
Resource media
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!