chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Recurso

Edukacja dorosłych – globalny układ odpornościowy. Wybór tekstów opublikowanych na platformie EPALE w 2020 r.

Idioma: PL

Enviado por Karolina MILCZAREK

Trzydzieści tekstów, trzydziestu autorów i jeden wspólny temat – edukacja dorosłych. Tegoroczna publikacja jest już czwartą pozycją z serii tematycznej ze zbiorem artykułów i wywiadów z platformy EPALE. Tym razem publikacja skupia się na pięciu głównych wątkach dotyczących edukacji dorosłych: środowiskach uczenia się (rozdział „Edukacja dzieje się wszędzie”), wyzwaniach i szansach („Kryzys czy impuls rozwojowy?”), rozwoju kompetencji („Edukator w rozwoju”), dostępności („Angażowanie i ogólnodostępność”) i animacji społeczno-kulturowej („Edukacja kulturowa”).

Wśród autorów tekstów są Ambasadorzy EPALE, realizatorzy projektów dofinansowanych z programu Erasmus+ Edukacja dorosłych oraz inni użytkownicy platformy zajmujący się różnymi obszarami edukacji dorosłych – zarówno praktycy, jak i badacze.

Zachęcamy do lektury!

         

Autor(es) del recurso : 
użytkownicy platformy EPALE
Fecha de publicación:
Lunes, 23 Noviembre, 2020
Tipo de recurso: 
Artículos
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Mostrando del 1 - 1 al 1
  • Imagen de Piotr Maczuga
    Bardzo polecam opracowanie. W tym roku redakcją merytoryczną zajął się Sławomir Łais i uważam, że wykonał kapitalną pracę. Sama publikacja to taka trochę platforma EPALE w pigułce, więc sam byłem ciekawy, co w tym roku się klikało, co było na topie. Materiał jest dosyć przekrojowy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.