chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Blog

EPALE Kopienas konferences resursu komplekts

12/10/2020
por Aldis Lazda
Idioma: LV
Document available also in: EN HR ES CS SL PL

Šo emuāru oriģināli angļu valodā publicēja EPALE Moderator.


EPALE Community Conference Resource Kit

Ceram, ka jūs ar gandarījumu atceraties EPALE 2020. gada Kopienas konferenci (6-7-8. oktobrī, 2020)!
Lai uzzinātu vairāk par tēmām, kuras tika pārspriestas dažādos diskusiju paneļos un semināros, esam sagatavojuši resursu komplektu, kas ļaus pilnvērtīgāk izmantot konferences materiālus un EPALE platformā pieejamo bagātīgo saturu.

Lai sniegtu ieskatu pirmajā konferences dienā, kurā galvenā uzmanība tika pievērsta digitālajai izglītībai un prasmēm, mēs esam izvēlējušies OER (open educational resources - atvērtie izglītības resursi) emuāra rakstu (pirmais no jaunajām sērijām, kas tiks publicētas EPALE platformā), kas iepazīstina ar mākslīgo intelektu, digitālās rakstpratības wiki rīku* un vairākiem vebināriem par tiešsaistes mācību pieejamību.

Atbilstoši konferences programmai, resursu komplekta otrajā daļā galvenā uzmanība ir pievērsta spēku saliedēšanai, lai nodrošinātu kvalifikācijas paaugstināšanu mūža garumā. Starp daudzajiem EPALE platformas piedāvātajiem resursiem mēs esam izvēlējušies polemiku par to, cik svarīgas ir pamatprasmes, lai veidotu noturīgas kopienas; interviju, kurā atspoguļota konkrēta pieredze šajā jomā; mācību materiālu sēriju pamatprasmju uzlabošanai darbavietā un emuāru par veselības digitālajām prasmēm.

Visbeidzot, tāpat kā konferencē, mēs noslēdzam resursu apkopojumu ar svarīgo jautājumu par sociālo integrāciju un demokrātiju. Šajā sadaļā esam ievietojuši interviju par pieejamības kultūru; kopienas stāstu par izglītību cietumos; kopienu iesaistes instrumentu komplekts un konferences ziņojumi par pilsonisko izglītību. Piedāvātie resursi palīdzēs jums iepazīt šo dinamisko pasauli un uzzināt vairāk par dažiem neticami veiksmīgiem projektiem, ko šajā jomā realizējuši pieaugušo pedagogi.

Resursu komplekts ļauj jums iepazīt galvenās nostādnes, kas bija debašu pamatā. Izmantojot resursu komplektu pēc konferences, varat tālāk izpētīt paneļdiskusijās un semināros pārrunāto un turpināt pētīt plašo pieaugušo izglītības jomu.

EPALE Kopienas konferenču komplekts ir pieejams lejupielādei šeit:

PDF iconepale_kopienas_konferenču_komplekts_4_(angļu_valodā).pdf

 


* Wiki ir vietne, kas lietotājiem ļauj pievienot un atjaunināt vietnes saturu, izmantojot savu tīmekļa pārlūkprogrammu. To padara iespējamu Wiki programmatūra, kas darbojas Web serverī. Lielisks Wiki piemērs ir Wikipedia - bezmaksas enciklopēdija daudzās valodās, ko ikviens var rediģēt. Termins "wiki" nāk no Havaju frāzes "wiki wiki", kas nozīmē "ļoti ātri". Ja vietnei ir tūkstošiem lietotāju, kas regulāri pievieno saturu, vietne varētu augt "ļoti ātri".

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email