chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Sala de prensa

Online vzdelávacie kurzy Múzea SNP

26/06/2020
por Peter Maľa
Idioma: SK

Múzeum Slovenského národného povstania vykonáva vedecko-výskumnú, odborno-metodickú, expozičnú, kultúrno-osvetovú, vzdelávaciu, edičnú a informačnú činnosť viažúcu sa k dejinným udalostiam Slovenského národného povstania. Jeho vzdelávacie centrum poskytuje svoje služby od roku 2015. Okrem prezenčnej formy vzdelávania ponúka pedagógom a širokej verejnosti už aj online vzdelávanie o Slovenskom národnom povstaní a témach s ním súvisiace. Každý vzdelávací kurz je rozdelený do viacerých lekcií, ktoré na seba obsahovo nadväzujú. Záujemcovia si môžu vybrať z nasledovných kurzov: Slobodný slovenský vysielač, Slovenské národné povstanie, Holokaust a Slovenská spoločnosť v kontexte 2. svetovej vojny.

Vzdelávacie centrum Múzea SNP poskytuje vzdelávacie aktivity realizované prezenčnou formou vo svojich priestoroch pre všetky vekové skupiny: pre žiakov posledného ročníka predprimárneho vzdelávania, žiakov základných a stredných škôl, pedagógov, seniorov a širokú verejnosť. Pre pedagógov sú určené odborné prednášky na rôzne témy a dva akreditované vzdelávacie programy v rámci kontinuálneho vzdelávania pre učiteľov dejepisu, občianskej náuky, náuky o spoločnosti a etickej výchovy.

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email