Pasar al contenido principal
Resource Details
RECURSO

"Vali koolitus targalt!" Koolituse valiku abimaterjal kõigile õppijatele

Millega arvestada koolituse valimisel? Kuidas hinnata, milline koolitus sobib paremini mulle endale ja on kvaliteetne? Nende küsimustega seisab silmitsi iga täiskasvanud õppija tutvudes koolituspakkumistega. Koolituse valikul on abiks Euroopa Täiskasvanuhariduse veebikeskkonna EPALE ja Eesti Töötukassa koostöö tulemusel loodud õppevideo ja tööleht. 

 

Enne koolitusele registreerimist saab õppija video ja alla laetava ning prinditava kontrollnimekirja abil analüüsida ennast, enda seniseid teadmisi, oskusi ja kogemusi ning oma eesmärke. Pidades silmas, et koolitus on vahend eesmärkide täitmiseks, kutsume õppijaid üles tutvuma koolituse pakkuja kodulehel õppekorralduse aluste ja koolituse õppekavaga. Kui koolituse eest tasutakse avalikest vahenditest või soovid koolituse eest saada tulumaksu tagastust, tuleks veenduda, et täienduskoolituse pakkuja on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis EHIS

Õppevideo vaatamisel saab märkmeid teha ka välja prinditavale ja alla laetavale tööelehele. Nii nagu video subtiitrid, on ka töölehed saadaval kolmes keeles - eesti, vene ja inglise keeltes. 

Õppevideo ja tööleht on mõeldud tasuta kasutamiseks kõikidele koolituste tellijatele, koolitusasutustele, koolitajatele ja õppijatele. 

Resource Details
Autor(es) del recurso
Georgi Skorobogatov, EPALE Eesti keskus/Sihtasutus Kutsekoda
Tipo de recurso
Recursos educativos abiertos
País
Fecha de publicación
Idioma del documento
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!