chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Recurso

Efektiivne töö kodukontoris ja tööriistad kaugtöö tegemiseks. Veebiseminari salvestus.

Idioma: ET

Enviado por Georgi SKOROBOGATOV

23. märtsil 2020 Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatud veebiseminaril rääkis ja näitas koolitaja Indrek Põldvee, kuidas kaugtöö paremini toimiks.Veebiseminar on järelevaadatav. 

Indrek töötas 4 aastat idufirmas Eestis ja Londonis. Oma meeskonnaga teostasid nad edukalt kaugtööd Eesti ja UK kontoriga. Viimased 2 aastat on ta tegutsenud vabakutselisena ja planeerinud oma aega ise. Indrek teeb koolitusi müügivallas ja õpetab idufirma lähenemisi, strateegiaid ja jagab oma kogemust kaugtööst. Ta teeb podcasti nimega "Hakkame tegutsema" ja uuel nädalal ilmub paar intervjuud just kaugtöö teemal. Kuula SIIT.

Webinari eesmärk on jagada kaugtöö kogemusi, kuidas kodus töötades produktiivsust tõsta, erinevaid viise vaimseks motiveerimiseks tutvustada programme, mida saab kasutada kaugtööl. 

Saad selgeks:

  • kuidas kaugtööd planeerida;
  • mis programme kasutada ja kuidas suhtlust planeerida;
  • kuidas meeskonna tööd planeerida;
  • kuidas kodukontoris motivatsiooni hoida.

Koja veebiseminar efektiivse töö korralduseks kodukontoris on tasuta kõigile ettevõtjatele, sest tänane olukord on paljudele uus. Vajalik eelregistreerimine, osalejate arv on piiratud.
 

Autor(es) del recurso : 
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Indrek Põldvee
Fecha de publicación:
Lunes, 23 Marzo, 2020
Idioma del documento
Tipo de recurso: 
Estudio de caso
País:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn