chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Sala de prensa

Kaip naudotis „Epale“ platforma? Padės 6 aiškinamieji filmukai!

29/01/2020
por Aušra Karklytė
Idioma: LT

Esate naujokė(-as) „Epale“ platformoje arba trūksta įgūdžių atliekant tam tikrus veiksmus platformoje? Nesijaudinkite – platformos naudojimas nesudėtingas, o Jums pagalbon skuba 6 aiškinamieji vaizdo filmukai, kuriuose detaliai pademonstruota, kaip atlikti įvairius veiksmus.

Junkitės į Europos suaugusiųjų švietėjų bendruomenę, naudokitės „Epale” lobynu ir papildykite jį savo kuriamu turiniu!

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Mostrando del 1 - 1 al 1
  • Imagen de RASA POCEVIČIENĖ
    Galiu ir aš - tokia buvo pagrindinė mintis, pasižiūrėjus filmukus, kaip „Epale“ platformoje galima talpinti savo turimą mokomąją medžiagą. Filmukai ne tik informatyvūs, bet ir motyvuojantys, skatinatys, o tai ypač svarbu, nes gana dažnai, bendraujant su įįvairiais suaugusiųjų švietėjais,tenka išgirsti, kad "na, ką aš jau ten... Tegul jaunesni tai daro, o ir mano kompiuteriniai gebėjimai nėra puikūs". Atsakymas jiems yra 6 aiškinamieji vaizdo filmukai, kuriuose detaliai pademonstruota, kaip atlikti įvairius veiksmus. Ir maža to, labai aiškiai ir nuosekliai pateikiama mintis - nesijaudinkite – platformos naudojimas nesudėtingas.