chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Sala de prensa

TÄISKASVANUHARIDUSE EUROOPA NÄITUS

01/11/2019
Idioma: ET
Document available also in: EN IT EL FR PL

LAE ÜLES JA PRINDI TÄISKASVANUHARIDUSE EUROOPA NÄITUS

See näitus koondab 28 Euroopa projekti täiskasvanuhariduse kohta erinevates riikides üle Euroopa. Nende projektide eesmärk on tagada iga inimese heaolu, andes neile võimaluse omandada oskusi ja teadmisi sõltumata nende sotsiaalsest taustast.

See näitus on avaldatud A3 plakatitel ja saadaval veebis. Iga Euroopa organisatsioon saab seda näitust hõlpsalt alla laadida, jagada, printida ja eksponeerida ning korraldada oma #ErasmusDays ürituse. Laadige plakatid alla siit:

https://we.tl/t-CSwYCLy3CQ

 

 

Pagulaste integreerimine, uute tehnoloogiate kasutamine õpetajate poolt, teadmiste, oskusteabe ja kogemuste edasiandmine sünnitushariduses, vangide hariduslik integreerimine, ökoloogiliste lahenduste tekkimine ehituses… Siin on vaid mõned näited paljudest projektidest, mida õpetajad, koolitajad, teadlased, õppejõud ja vabatahtlikud kogu Euroopas läbi viivad, et arendada täiskasvanud abisaajate seas jätkusuutlikke ja kaasavaid oskusi.

2019. aasta #ErasmusDays väljaande jaoks kogusid 28 riiki fotod koos kirjeldusega ühe oma täiskasvanuhariduse riikliku projekti kohta, et luua Euroopa täiskasvanuhariduse näitus: Albaania, Belgia, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Holland, Norra, Poola, Portugal, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Ühendkuningriik.

Täiskasvanuhariduse Euroopa näitus on ainulaadne võimalus muuta Erasmus+ täiskasvanuhariduse projekt nähtavaks kõigile kodanikele, spetsialistidele ja poliitikakujundajatele. Tõepoolest, #ErasmusDays puhul jagatakse seda näitust 10., 11. ja 12. oktoobril 2019 EPALE platvormil: https://epale.ec.europa.eu

See näitus võimaldab teil rohkem teada saada Erasmus + võimaluste kohta, leida Euroopa partnereid oma projekti ülesehitamiseks ja saada inspiratsiooni headest tavadest.

Nende mitmekesiste tegevuste kaudu on EPALE eesmärkideks julgustada kõigi täiskasvanute, eriti ebasoodsas olukorras olevate rühmade, kes seda kõige enam vajavad, sotsiaalset ja ametialast kaasatust kogu elu vältel.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Mostrando del 1 - 1 al 1
  • Imagen de Maria Parmakli
    Περισσότερες πληροφορίες για τη συμμετοχή της Κύπρου και το πρόγραμμα "Ladies first!" θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο: