chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Suaugusiųjų mokymasis darbo vietoje

Prisijunkite prie savo paskyros, kad galėtumėte pasinaudoti visomis „Epale“ siūlomomis galimybėmis. Čia galėsite vertinti ir komentuoti turinį bei turėsite prieigą prie visų funkcijų.

Gerb. „Epale“ kolegos,

Nuo spalio iki gruodžio mėnesio „Epale“ visą savo dėmesį skirs suaugusiųjų mokymuisi darbo vietoje. Šiuo laikotarpiu  „Epale" nacionalinės komandos ir bendruomenė išleis daug įkvepiančių tyrimų, straipsnių, ataskaitų ir kitų šaltinių šia tema. Apsilankykite mūsų teminiame puslapyje Mokymasis darbo vietoje, kad susipažintumėte su jais (turinys skiriasi pagal pasirinktą kalbą). Nepamirškite reguliariai apsilankyti  „Epale" puslapyje ir peržiūrėti naujausią turinį!

Ar Jums teko dalyvauti sėkmingame projekte, skirtame didinti ar diegti inovacijas suaugusiųjų mokymuisi darbo vietoje? Galbūt žinote apie iniciatyvą, skirtą mokyti mentorius ir darbuotojus kaip suteikti mokymąsi darbo vietoje? 

Pasidalinkite sėkmingu projektu šiame puslapyje lapkričio 11-13 d. ir padėkite įkvėpti suaugusiųjų mokymosi bendruomenę visoje Europoje! 

Visos pasidalintos istorijos bus įtrauktos į mėnesinį naujienlaiškį.

 

Pasakykite mums, ką manote

Mes vertiname atsiliepimus, kuriuos gauname iš „EPALE“ bendruomenės. Būtume dėkingi, jei skirtumėte kelias minutes, užpildydami metinę vartotojų apklausą ir padėtumėte mums tobulėti!

Dalyvauti „Epale“ apklausoje

 

Naujausi įrašai tinklaraštyje

Maslow poreikių piramidės naudojimas toliausiai nuo darbo rinkos esančių jaunų suaugusiųjų įdarbinimui (EN)

„ConnectMore Solutions“ savininkas ir direktorius Richard Hazledine pasidalijo su „Epale“, kaip „YaS“ projektas padėjo jauniems suaugusiesiems, kurie yra toliausiai nuo darbo rinkos, rasti darbo vietą.

Suaugusiųjų švietimo tradicijos Europoje: DanijaVokietijaAirija (EN)

Trijų interviu metu Aizhana Khasanova pasinėrė į neformaliojo suaugusiųjų švietimo istoriją Danijoje, Airijoje ir Vokietijoje, siekdama atskleisti, kokį vaidmenį jis atlieka šiose šalyse.

Interaktyvios diskusijos apie pažeidžiamus besimokančiuosius santrauka (EN)

Gina Ebner apmąstymai apie „Epale“ interaktyvią diskusiją, kaip būtų galima panaudoti suaugusiųjų mokymąsi socialinei pažeidžiamų suaugusiųjų integracijai. 

 

Naujienos iš Europos

Daug visko nutiko spalio mėnesį suaugusiųjų mokymo sektoriuje visoje Europoje:

 

Prisijunkite prie savo paskyros, kad galėtumėte pasinaudoti visomis „Epale“ siūlomomis galimybėmis. Čia galėsite vertinti ir komentuoti turinį bei turėsite prieigą prie visų funkcijų.