chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Blog

Erasmus+ Mendelova střední škola, Nový Jičín

12/06/2019
por David Dvořák
Idioma: CS

/es/file/erasmus-0Erasmus+

Mendelova střední škola patří v realizaci zahraničních stáží organizovaných v rámci evropského programu Erasmus+ k nejúspěšnějším školám v našem kraji. V posledních letech navštěvovali naši studenti 6 zemí Evropy (Estonsko, Irsko, Německo, Norsko, Španělsko, V. Británie (Anglie). 

Jedná se o projekt Studenti bez hranic. Zájemci z druhých a třetích ročníků vyjíždějí na tři týdny do podniků v různých zemích Evropské Unie, jejichž rozsah je velmi pestrý a může tak maximálně využít potenciál našich studentů. Po návratu získá každý student mezinárodní certifikát Europass Mobility. Každý školní rok nabízíme možnost zahraničního uplatnění přibližně 30 studentům.

Pro období 2018-2020 se nám podařilo zrealizovat projekt Studenti bez hranic IX, který zahrnuje 5 zemí (Estonsko, Irsko, Německo, Španělsko, V. Británie (Anglie).  Studenti budou mít po dobu 3 týdnů příležitost získat nové zkušenosti v ekonomické oblasti a dále upevnit a rozšířit své znalosti cizího jazyka.

 

Bližší informace o projektu včetně fotodokumentace a kontaktů na projektový tým najdete na webu školy:

https://www.mendelova-stredni.cz/soucast-ekonomika/projekty/aktualni-pro...

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn