chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Calendario

Zemgales reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”

Enviado por Aldis Lazda hace 4 meses 1 semana

Miércoles 2 Octubre 2019
Jelgava
,

 2019. gada 2. oktobrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26, Jelgavā) notiks Zemgales reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”. Seminārs ir pirmais pasākums reģionālo semināru ciklā, ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB).

Seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši” aicina izprast ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus un iepazīt labās prakses pieredzes stāstus, tādējādi saredzot savas iespējas piedalīties ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā. Seminārā ar lekciju un praktisko darbnīcu pieredzē dalīsies Linnea Folkesson – Helsingborgas bibliotēkas (Zviedrija) projektu koordinatore, kurai ir 10 gadu pieredze dažādu projektu vadībā ilgtspējības jomā. Zviedru speciālistes lekcija un praktiskā darbnīca notiks angļu valodā ar secīgo tulkojumu latviešu valodā. Zviedru lektore semināra programmā izvēlēta ciešā saistībā ar Ziemeļvalstu dienām Jelgavā. Ik rudeni Ziemeļvalstu vēstniecības Latvijā, Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un Dānijas Kultūras institūts Igaunijā, Latvijā un Lietuvā organizē Ziemeļvalstu dienas kādā no Latvijas reģioniem. Šī gada septembrī un oktobrī Ziemeļvalstu dienas notiek Jelgavā, lai veidotu ciešāku sadarbību ar Jelgavas pilsētas pašvaldību, stiprinātu reģionālo sadarbību, veidotu regulāru un koordinētu dialogu un rastu iespēju dalīties ar Ziemeļvalstu labās prakses piemēriem. Latviju seminārā pārstāvēs Zemgales reģiona bibliotēku pieredzes stāsti – par paveikto ilgtspējīgas attīstības mērķu jomā dalīsies bibliotekāri no Jelgavas, Bauskas un Dobeles reģiona.

Semināra norisi finansiāli atbalsta: Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un Zviedrijas vēstniecība Latvijā. Semināra mērķauditorija: Zemgales reģiona bibliotekāri. Uz semināra pirmo daļu aicināts ikviens interesents, praktiskajā nodarbībā dalībnieku skaits ierobežots. Dalība seminārā un praktiskajā nodarbībā – bez maksas.

 Pieteikšanās semināram – līdz 30. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma veidni.

 

Vairāk: unesco.lv.

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Evento de desarrollo profesional
Precio de la inscripción: 
No
Fecha límite para la inscripción: 
30/09/2019
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB)
Tipo de organizador: 
Otro evento
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn