chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Calendario

XIV edycja I Stopnia Szkoły Dramy Stosowanej – techniki dramowe - Poznań

Enviado por Ewa Nowak-Koprowicz hace 2 años 10 meses

De Viernes 1 Diciembre 2017 hasta Domingo 7 Enero 2018
Poznań
,

XIV edycja I Stopnia Szkoły Dramy Stosowanej - Poznań

Kurs obejmuje 60 godzin dydaktycznych zajęć dramowych, prowadzonych przez wykwalifikowane trenerki i superwizorki dramy. Udział w I Stopniu Szkoły umożliwia poznanie bazowych technik dramowo-teatralnych używanych w pracy z grupą, stworzenie własnych narzędzi dramowych do pracy z grupą warsztatową oraz przetestowanie ich w praktyce.

Grupa docelowa: osoby pracujące z grupami, które chcą poznać lub przypomnieć sobie podstawowe techniki dramowe.

Terminy zjazdów XIV edycji I Stopnia Szkoły Dramy Stosowanej w Poznaniu

  • 1-3 grudnia 2017 roku
  • 5-7 stycznia 2017 roku

 

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Evento de desarrollo profesional
Precio de la inscripción: 
Fecha límite para la inscripción: 
31/10/2017
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA prowadzi regularne szkolenia dramowe od 2002 roku. W sumie w warsztatach prowadzonych przez Stowarzysznie wzięło udział dotychczas ponad 3000 osób.
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
Informacje na temat rekrutacji/ programu/ merytoryki Szkoły udziela Agnieszka Buśk, a.busk@stop-klatka.org.pl, tel. 506 440 764
Cantidad de asistentes: 
< 100
Grupo objetivo: 
Profesores, estudiantes, investigadores de andragogía
Tema tratado:
Propósitos y objetivos: 
Celem Szkoły Dramy Stosowanej jest profesjonalne kształcenie przyszłych trenerów i trenerek, stosujących metodę dramy na co dzień w swoich działaniach, oraz stworzenie sieci współpracy między nimi.
Resultados de aprendizaje esperados: 
Udział w Szkole Dramy Stosowanej umożliwia: poznanie dramy, doświadczenie jej działania edukacyjnego i nabycie umiejętności zastosowania jej w pracy z grupą; poznanie gamy technik dramowych do pracy z rolą, ciałem, przedmiotami oraz zasady pracy dramą; pod okiem trenerek i superwizorek dramy stworzenie własnych narzędzi dramowych (I Stopień), aby następnie wykorzystać je w swojej pracy.
Reconocimiento o certificación de la participación y de los resultados de aprendizaje: 
Ukończenie Szkoły Dramy Stosowanej zaliczane jest w procesie certyfikacji na trenera/-kę dramy. Ideą certyfikacji jest współtworzenie środowiska specjalistów dramy stosowanej – czyli osób, które wykorzystując dramę w pracy z grupami podnoszą jakość życia ludzi, ich efektywność osobistą i zawodową oraz do osób uczących takiej pracy dramą, która pozwala to osiągać.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email