chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Calendario

UNESCO ziņojuma "Iekļaušana un izglītība" atklāšana

Enviado por Sanda ROZE hace 1 mes 1 semana

Viernes 10 Julio 2020
UNESCO

Aicinām piedalīties UNESCO globālā izglītības monitoringa ziņojuma atklāšanā Latvijā, kas šogad veltīts iekļaujošai izglītībai.


Ziņojuma atklāšana notiks tiešsaistē, Zoom platformā 2020. gada 10. jūlijā no plkst. 11:00 līdz 13:00. Saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta pirms pasākuma. Vietu skaits ierobežots.
Reģistrēties pasākumam iespējams šeit:
https://forms.gle/sjX4x1FVV65o2Kqc7(link is external) līdz 8. jūlijam.

Globālo izglītības monitoringa ziņojumu izstrādā neatkarīga ekspertu komanda UNESCO uzdevumā. Kopš 2002. gada iznākuši jau 16 ziņojumi, kas veltīti dažādām izglītības tēmām, bet šis ir ceturtais ziņojums sērijā, kas paralēli tematiskajam fokusam – iekļaujošai izglītībai – uzrauga arī sasniegto 4. Ilgtspējīgas attīstības mērķa "Kvalitatīva izglītība" jomā.

Ziņojumu Latvijā atklās izglītības un zinātnes ministre, prof. Ilga Šuplinska, ar tā saturu iepazīstinās Globālā izglītības monitoringa ziņojuma vecākā politikas analītiķe un ziņojuma izstrādes vadītāja Anna D'Addio. Annai D'Addio ir Ph.D. kvantitatīvajā ekonomikā, viņa piedalījusies vairāku OECD ziņojumu sagatavošanā, kā arī viņai ir ievērojama pieredze nevienlīdzības, nabadzības, sociālās iekļaušanas un politikas jautājumos. Plašāk par eksperti varat uzzināt šeit:

https://en.unesco.org/gem-report/anna-cristina-daddio(link is external)

Ziņojuma atklāšanā būs iespēja uzdot jautājumus tā izstrādātājiem, iesaistīties diskusijā, kā arī uzklausīt Latvijas ekspertu, konsultatīvās padomes "Izglītība visiem" locekļu un politikas veidotāju komentārus par ziņojumā paustajām atziņām. Ziņojuma atklāšana un jautājumu – atbilžu sesija ar Annu D'Addio notiks angļu valodā, savukārt diskusija par aktuālajiem iekļaujošas izglītības jautājumiem Latvijā – latviešu valodā.

Ziņojumu iespējams lejupielādēt šeit:

https://en.unesco.org/gem-report/report/2020/inclusion

Idioma principal:
Precio de la inscripción: 
No
Fecha límite para la inscripción: 
08/07/2020
Evento en Internet: 
Organizado por: 
UNESCO Latvijas Nacionālā komisija
Tipo de organizador: 
Otro evento
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email