chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Calendario

Töötuba: Professionaali eneseanalüüs ja eneseesitlus

Enviado por Veronika Tuul hace 2 meses 2 semanas

Miércoles 25 Septiembre 2019
Tartu
,
Idioma principal:
Tipo de evento: 
Evento de desarrollo profesional
Precio de la inscripción: 
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
Persoonibrändi Agentuur
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
liisitoom@gmail.com anna.aadress@gmail.com
Grupo objetivo: 
Redes y organizaciones dedicadas al aprendizaje de adultos
Tema tratado:
Propósitos y objetivos: 
Mõista iseendast kui professionaalist ja seda koos teiste oma ala spetsialistidega. Saad läbi sorteerida oma kogemuste sahtlid, välja kaevata varjul olnud oskused ja pakkida need uuesti kokku värskendatud portfoolioks, mida kasutada enda kui professionaali kompetentsuse mõtestamiseks.
Resultados de aprendizaje esperados: 
* Mõistab, miks on spetsialistina oluline olla teadlik oma professionaalsest maailmavaatest. * Oskab välja tuua põhimõtted/väärtused, millest lähtub oma professionaalses tegevuses. * Oskab seostada erinevaid kogemusi oma tööalaste kompetentsidega, kirjeldada olemasolevaid professionaalseid oskusi. * On teadlik sellest, kuidas rääkida endast kui professionaalist. * On loodud väärtuspõhine enesetutvustus portfoolio, võrgustikukohtumiste, jm. tarbeks. * Mõistab, mida tähendab persoonibränd, kõneisik ja kuidas toimib kommunikatsiooniteooria. * Tunneb olulisi kommunikatsioonikanaleid, kus oma teenuseid kliendile tutvustada.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn