chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Calendario

Starptautiska zinātniska konference “Mākslas izglītības un kultūrizglītības ietekme: argumenti un pierādījumi”

Enviado por Aldis Lazda hace 2 meses 2 semanas

Jueves 19 Marzo 2020
Rīga
,

2020. gada 19. martā no plkst. 9.30 līdz 17.30 Rīgas Latviešu biedrības namā notiks starptautiska zinātniska konference “Mākslas izglītības un kultūrizglītības ietekme: argumenti un pierādījumi”. Konferences mērķis ir analizēt un izgaismot mākslas un kultūras izglītības daudzveidīgos devumus un lomas indivīda, kopienas un nacionālā līmenī.

Piecpadsmit valstu pētnieki, kā arī Latvijas kultūrpolitikas veidotāji un jomas praktiķi dalīsies pieredzē un secinājumos par mākslas un kultūras izglītības teorētiskajiem, praktiskajiem un komunikācijas aspektiem.

Konferences darba valodas: angļu un latviešu (plenārsēdē tiks nodrošināts sinhronais tulkojums).

 

Konferences darbu turpinās divu starptautisku tīklojumu dalībnieku sanāksmes: 20.–21. martā notiek ENO dalībnieku sanāksme, bet 18. marta pēcpusdienā un 20. martā notiek ACEnet – Eiropas politikas veidotāju, publiskās pārvaldes un pētnieku tīklojuma mākslas un kultūras izglītības jomā – sanāksme.

Idioma principal:
Precio de la inscripción: 
No
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte un Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un Kanādas vēstniecību Latvijā
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
Baiba Tjarve, e-pasts: baibatj@gmail.com
Grupo objetivo: 
Profesores, estudiantes, investigadores de andragogía
Autoridades políticas
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn