chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Calendario

Pro-VandO: Jak świadomie wzmacniać swoją VARTOŚĆ w życiu i organizacjach? - autorski program rozwojowy - Warszawa

Enviado por Marta Telus hace 3 meses 3 semanas

De Lunes 30 Septiembre 2019 hasta Martes 1 Octubre 2019
Warszawa
,

/pl/file/provando-evenea-fb2a-wpng-0provando-evenea-fb2a-w.png

W ramach Dni Uczenia Dorosłych proponujemy Uczestnikom udział w podstawowym warsztacie rozpoczynającym proces rozwoju osobistego. Warsztat koncentruje się głównie na zagadnieniach związanych z budowaniem poczucia własnej wartości i tym samym poczucia skuteczności, które mają fundamentalne znaczenie z punktu widzenia podejmowania działań prorozwojowych w życiu dorosłym. Program PRO VandO to proces, w którym Uczestnicy poznają siebie, określają swoją rolę i biorą za to odpowiedzialność zarówno w życiu, jak i w organizacji.

  

Szczegółowy opis warsztatu

1. Etap I: Określenie celów i auto-diagnoza - przed rozpoczęciem warsztatu Uczestnicy zostaną zaproszeni do oceny kompetencji, które będziemy rozwijać w ramach projektu. Ocena kompetencji odbędzie się na podstawie przygotowanego zadania wprowadzającego oraz w ramach mini sesji autodiagnostycznej. Uczestnicy przed rozpoczęciem warsztatu otrzymają zindywidualizowaną informację zwrotną, która ukierunkuje na piorytetowe dla nich treści i działania. Będą one realizowane zdalnie.

2. Etap II - Realizacja warsztatu, pierwszej sesji coachingowej, zadania wdrożeniowe

W ramach warsztatu uczestnicy otrzymają zestaw materiałów do pracy w trakcie i po warsztacie.

Po warsztacie - oprócz zadań do samodzielnego wykonania - uczestnicy zostaną zaproszeni na jedną indywidualną sesję coachingową, której celem jest wzmocnienie motywacji do zmiany i ukierunkowanie działań. Sesja trwa 45 min i zostanie przeprowadzona zdalnie.

  

Opis warsztatu: Warsztat - fundament: warsztat świadomości siebie

Czas trwania: 16 godzin

Autorski program warsztatu został oparty na teorii dr. N. Brandena. We wspólnej pracy skupimy się na sześciu filarach budujących poczucie własnej wartości: świadomym życiu, samoakceptacji, odpowiedzialności za siebie, asertywności, życiu celowym i prawości.

W ramach warsztatu zaprosimy Was do dyskusji, ćwiczeń, pracy indywidualnej i grupowej, których celem będzie określenie poziomu samooceny oraz zidentyfikowanie czynników, które ją obniżają lub utrzymują na optymalnym poziomie. Dostarczymy Wam narzędzia, które będą stanowiły podstawę do pracy nad własną samooceną w sposób świadomy i dojrzały.

Warsztat stanowi punkt wyjścia do pracy nad świadomością własnej roli oraz odpowiedzialnym rozwojem kompetencji.

  

Zagadnienia poruszane w trakcie warsztatu:

  • Poczucie własnej wartości - w jaki sposób i w jakich obszarach samoocena wpływa na nasze życie?
  • Czym jest świadome życie? W jaki sposób spostrzegamy siebie i własne ciało. Cztery obszary świadomości ciała: wzrok, słuch, węch, dotyk.
  • Samoakceptacja - odkrywamy swoje piękno. Moje mocne strony.
  • Dlaczego odpowiedzialność jest filarem budowania poczucia własnej wartości? Czym są odpowiedzialne działania i odpowiedzialne decyzje?
  • Jak asertywność wpływa na wzmocnienie poczucia własnej wartości?
  • Dojrzałe cele - w jaki sposób je stawiać i osiągać?

  

Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona.

>>>> Strona wydarzenia Evenea: https://evenea.pl/event/warsztat-pro-vando-warszawa/

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Congreso
Precio de la inscripción: 
No
Fecha límite para la inscripción: 
27/09/2019
Evento en Internet: 
No
Tipo de organizador: 
Otro evento
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn