chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Calendario

Nowe technologie w kształceniu i doradztwie zawodowym

Enviado por Magdalena Brzezinska hace 3 años 1 semana

Jueves 8 Junio 2017
Bielsko-Biała
,

Międzynarodowa konferencja w języku polskim, stanowiąca podsumowanie projektu CMI2 - Count Me in Too! - Weź i mnie pod uwagę!

Prelegenci skupiać się będą na wykorzystaniu nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnościami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych.

Zaprezentowany zostanie także stworzony przez partnerstwo CMI2 intuicyjny generator aplikacji instruktażowych, jak również bank takich aplikacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak można tworzyć aplikacje tego typu, bądź też modyfikować je stosownie do potrzeb. 

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Congreso
Precio de la inscripción: 
No
Fecha límite para la inscripción: 
05/06/2017
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki, GAIA Museum - Outsider Art, e-Learning Studios Ltd. Elderberry AB, BEST Institut für berufsbezogene Weiterbildung und Personaltraining GmbH, Symbiosis a Harmonikus Együtt-létért Alapítvány
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
Kontakt: Jolanta Kajmowicz-Sopicka, email: jolanta@teatrgrodzki.pl, telefon: +48 33 497 5655, +48 600-382-894
Proyecto europeo número: 
2015-1-PLO-KA202-016439
Tema tratado:
Propósitos y objetivos: 
Debata na temat wykorzystania nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnosciami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych. Prezentacja rezultatów projektu CMI2 - Count Me In Too - Weź i mnie pod uwagę!
Resultados de aprendizaje esperados: 
Uczestnicy uzyskają informacje na temat wykorzystania nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnościami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych. Zapoznają się z prostym i intuicyjnym generatorem aplikacji instruktażowych na urządzenia mobilne oraz dowiedzą się, jak z powodzeniem z niego korzystać, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.
Reconocimiento o certificación de la participación y de los resultados de aprendizaje: 
Certyfikat udziału
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn