chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Calendario

leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)

Enviado por Soňa Štefková hace 10 meses 1 semana

Jueves 7 Febrero 2019
Bratislava
,

Deadliny sa nekompromisne blížia, zoznam filmov, ktoré si chcete pozrieť, sa neustále predlžuje a ešte stále si neviete po nemecky objednať Wienerschnitzel? Všetci to poznáme – čas beží najrýchlejšie, keď je ho najmenej. My sa preto musíme vyzbrojiť schopnosťami, ktorými môžeme bojovať proti stresu, prokrastinácii či rozhodovacej paralýze. Nikto sa s týmito schopnosťami nenarodí, a na školách nás to nikto nenaučil. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.

Interaktívna prednáška potrvá 1,5 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A. Cena vstupenky online cez Tickpo je 8€, na mieste 10€.

 

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Evento de desarrollo profesional
Precio de la inscripción: 
Fecha límite para la inscripción: 
07/02/2019
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
topcoach.sk
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
Soňa štefková: sonastefkova@topcoach.sk, 0914703900
Cantidad de asistentes: 
< 100
Grupo objetivo: 
Profesores, estudiantes, investigadores de andragogía
Redes y organizaciones dedicadas al aprendizaje de adultos
Proyectos y asociaciones
Tema tratado:
Propósitos y objetivos: 
Preberieme a pochopíte Eisenhowerov princíp. Vysvetlíme si pravidlo jednej hodiny, ktoré dokáže zmeniť náš život. Odhalíme najčastejších zlodejov času. Povieme si tipy a rady, ako s niečím začať, neprestať a dotiahnuť to do úspešného konca.
Resultados de aprendizaje esperados: 
Naučiť účastníkov správne určovať si priority. Ako správne rozdeľovať čas a rozlišovať veľkosti úloh, ktoré sa skladajú z podúloh. Ako začať a neprestať robiť čokoľvek čo chceme. Ako správne plánovať úlohy.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn