chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

Calendario

Konferencija „Mokymosi galia ir žavesys"

Enviado por Vilija Lukošūnienė hace 2 años 9 meses

Viernes 17 Noviembre 2017
Utena
,

 

2017 m. lapkričio 20 - 26 d. Lietuvoje vyks MOKYMOSI šventė - aštuonioliktoji suaugusiųjų mokymosi savaitė, kuri skiriama Lietuvos andragogams ir suaugusiems besimokantiesiems, Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25- ių metų sukakčiai.

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, Švietimo mainų paramos fondas, Utenos kolegija nuoširdžiai kviečia Jus dalyvauti Savaitės atidarymo konferencijoje „Mokymosi galia ir žavesys“ 2017 m. lapkričio 17 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12)

Konferencijos tikslas – puoselėti suaugusiųjų mokymosi idėjas, atskleisti galimybes ir naudą, kurias suteikia žmogui mokymasis bei skatinti andragogus dirbti kūrybingai, kad besimokantysis patirtų mokymosi džiaugsmą.  

Konferencijos dalyviai:

  • Pasidalins kūrybiško ir patrauklaus mokymo idėjomis.
  • Analizuos įgalinančio mokymosi sėkmės pavyzdžius.
  • Įgis įtraukaus ir žaismingo mokymosi patirties.
  • Suvoks aktyvaus dalyvavimo Europos suaugusiųjų švietimo platformoje „Epale“ prasmę ir naudą.

Konferencijos metu bus aptarta pagrindinė suaugusiųjų mokymosi savaitės idėja – ką gali mokymasis ir kuo jis yra žavus: kaip mokymasis padeda plėtoti profesinę karjerą ir asmeninį gyvenimą, atskleisti žmogaus galimybes ir talentus, kokią prasmę suteikia gyvenimo pilnatvei, kuo praturtina žmogaus būtį. Konferencijos pranešėjai pasidalins įžvalgomis apie mokymąsi kaip vieną iš kelių į gyvenimo įprasminimą, papasakos savo gyvenimo sėkmės istorijas apie mokymosi įtaką karjerai. Renginio metu bus apžvelgtos suaugusiųjų švietėjų galimybės bendradarbiauti skleidžiant aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatant savo patirtį kolegoms „Epale“ platformoje. Renginyje bus paskelbtos LSŠA 25-mečio andragogo, aktyviausių ,,Epale“ platformos dalyvių nominacijos, pažymėti prasmingiausi suaugusiųjų mokymąsi skatinantys projektai. Antrojoje renginio dalyje konferencijos dalyviai bus pakviesti į „kūrybinio pagreičio“ dirbtuves įgyti įtraukaus ir žaismingo mokymosi patirties.

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Congreso
Precio de la inscripción: 
No
Fecha límite para la inscripción: 
13/11/2017
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
Vilija Lukošūnienė 8 5 2619031, lssa@andragogai.lt
Cantidad de asistentes: 
100 - 200
Grupo objetivo: 
Profesores, estudiantes, investigadores de andragogía
Redes y organizaciones dedicadas al aprendizaje de adultos
Proyectos y asociaciones
Autoridades políticas
Tema tratado:
Propósitos y objetivos: 
Konferencijos tikslas – puoselėti suaugusiųjų mokymosi idėjas, atskleidžiant galimybes ir naudą, kurias suteikia žmogui mokymasis bei skatinant andragogus dirbti kūrybingai, kad besimokantysis patirtų mokymosi džiaugsmą. Uždaviniai: Pasidalinti kūrybiško ir patrauklaus mokymo idėjomis. Analizuoti įgalinančio mokymosi sėkmės pavyzdžius. Įgyti įtraukaus ir žaismingo mokymosi patirties. Suvokti aktyvaus dalyvavimo Europos suaugusiųjų švietimo platformoje „Epale“ prasmę ir naudą.
Resultados de aprendizaje esperados: 
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email