chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma electrónica dedicada a la enseñanza para adultos en Europa

 
 

Calendario

Konference "Nepieciešamās inženiertehniskās prasmes turpmākai uzņēmējdarbības un reģiona attīstībai"

Enviado por Aldis Lazda hace 7 meses 1 semana

Viernes 10 Mayo 2019
Jelgava
,

Lai labāk sagatavotos digitālās transformācijas laikmeta prasībām, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) piektdien, 10. maijā, plkst. 10.00 aicina uzņēmumu, pašvaldību un augstākās izglītības iestāžu pārstāvjus uz konferenci «Nepieciešamās inženiertehniskās prasmes turpmākai uzņēmējdarbības un reģiona attīstībai».

Konference notiks Jelgavā, Skautu ielā 2 viesnīcas «Zemgale» konferenču zālē. Tajā ar savu redzējumu dalīsies RTU, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Izglītības un zinātnes ministrijas, VAS «Latvijas Dzelzceļš», SIA «Milzu», Jelgavas pašvaldības, Latvijas Pašvaldību savienības, Ideju un inovācijas institūta, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra, kā arī Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas pārstāvji.

Konferences dalībnieki analizēs tehnoloģiju attīstības ietekmi uz izglītības saturu un inženieriem nepieciešamajām prasmēm nākotnē, diskutēs, kādas izmaiņas ir vajadzīgas inženieru sagatavošanas programmās, lai absolventi jau savas profesionālās karjeras sākuma varētu dot būtisku ieguldījumu uzņēmumu ilgtspējas attīstībā, un kāda ir inženieru mūžizglītības sistēmas perspektīva. Dalībnieki vērtēs iespējamos partnerības modeļus efektīvai universitāšu, pašvaldību un uzņēmumu sadarbībai, universitāšu zinātniskā potenciāla izmantošanu pašvaldību un uzņēmumu attīstības sekmēšanai, kā arī uzņēmumu un pašvaldību jaunās vajadzības un prasmju atjaunotnes procesu.

Idioma principal:
Tipo de evento: 
Congreso
Precio de la inscripción: 
No
Fecha límite para la inscripción: 
09/05/2019
Evento en Internet: 
No
Organizado por: 
RTU sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības Stratēģiskās partnerības projektā «Izglītības, uzņēmējdarbības un pašvaldību sadarbības modelis veidojot radošu Eiropas inženieru izglītību» (Nr. 2017-1-LV01-KA203-035426).
Tipo de organizador: 
Otro evento
Datos de contacto: 
Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; t.: 28646086.
Proyecto europeo número: 
2017-1-LV01-KA203-035426
Grupo objetivo: 
Proyectos y asociaciones
Autoridades políticas
Tema tratado:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn