Atklāta reģistrācija pieredzes forumam “Kvalitatīvas izglītības atoms”

Š.g. 26. februārī, no pl. 10:00 līdz pl. 15:00, tiešsaistē ikvienam skolotājam, direktoram un izglītības pārvaldes darbiniekam, kā arī vecākiem un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties nodibinājuma Iespējamā misija organizētajā ikgadējā pieredzes forumā. Šī gada foruma centrālā tēma - kvalitatīva izglītība un to ietekmējošie faktori.
Dažādās diskusijās un darbnīcās vērtīgu informāciju savai profesionālajai darbībai varēs gūt ne tikai skolotāji, direktori un izglītības pārvalžu darbinieki, bet arī vecāki, kuriem šobrīd ir jāapvieno darbs un bērnu skolas gaitas attālinātajā režīmā. Diskusijās un darbnīcās tiks aplūkoti dažādi faktori, kas ietekmē izglītības kvalitātes rādītājus, un tiks meklēti atslēgas punkti jeb atomi, kā visiem kopīgi to uzlabot.
Diskusijās savās zināšanās un pieredzē dalīsies gan Iespējamā misija absolventi un pārstāvji, gan citi nozares eksperti, kā, piemēram, Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga, “Skola2030” mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa, "Tet" cilvēku un vides dienesta vadītāja un valdes locekle Ingrīda Rone, fonda “PLECS” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts, “ERDA” biznesa partnere un vadītāja Pārsla Baško, Latvijas izglītības vadītāju asociācijas prezidents un Siguldas valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns un citi.
Savukārt darbnīcās ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies ne tikai Iespējamā misija 11. iesaukuma dalībnieki un absolventi, bet arī citi eksperti, kā, piemēram, “Edurio” skolu izaugsmes vadītājs Gatis Narvaišs, “Uzvediba.lv” pārstāve Līga Bērziņa, Raunas vidusskolas direktors un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas metodiķis Edgars Plētiens kopā ar DACVĢ direktoru Oskaru Kaulēnu, kā arī fonda “PLECS” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts kopā ar psihoterapeitu Nilu Saksu Konsantinovu. Darbnīcu apmeklētājiem būs iespēja darboties praktiski un iegūtās zināšanas un iemaņas izmantot savā darbā un ikdienas dzīvē.
Pasākuma programma:
10: 00 - 11:15 | Pasākuma atklāšana un diskusija: Kvalitatīvas izglītības atoms
11:30 – 12:30 | 1. paneļdiskusija “Kas ir 21.gs skolotājs un kur to meklēt” un darbnīcas
12:45 – 13:45 | 2. paneļdiskusija “Kā vecākiem atbalstīt bērnus un sevi attālinātajā mācību procesā” un darbnīcas
14:00-15:00 | 3. paneļdiskusija “Dibinātāju atbalsts direktoriem” un darbnīcas
Reģistrēties pasākumam iespējams līdz 24. februārim (ieskaitot). Aicinām reģistrāciju veikt laicīgi, jo vietu skaits darbnīcās ir ierobežots: https://www.mitto.me/pieredzes-forums/register