Pasar al contenido principal
Event Details
26 Feb
2021

Atklāta reģistrācija pieredzes forumam “Kvalitatīvas izglītības atoms”

Remote Event

Š.g. 26. februārī, no pl. 10:00 līdz pl. 15:00, tiešsaistē ikvienam skolotājam, direktoram un izglītības pārvaldes darbiniekam, kā arī vecākiem un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties nodibinājuma Iespējamā misija organizētajā ikgadējā pieredzes forumā. Šī gada foruma centrālā tēma - kvalitatīva izglītība un to ietekmējošie faktori.

Dažādās diskusijās un darbnīcās vērtīgu informāciju savai profesionālajai darbībai varēs gūt ne tikai skolotāji, direktori un izglītības pārvalžu darbinieki, bet arī vecāki, kuriem šobrīd ir jāapvieno darbs un bērnu skolas gaitas attālinātajā režīmā. Diskusijās un darbnīcās tiks aplūkoti dažādi faktori, kas ietekmē izglītības kvalitātes rādītājus, un tiks meklēti atslēgas punkti jeb atomi, kā visiem kopīgi to uzlabot.

Diskusijās savās zināšanās un pieredzē dalīsies gan Iespējamā misija absolventi un pārstāvji, gan citi nozares eksperti, kā, piemēram, Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga, “Skola2030” mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa, "Tet" cilvēku un vides dienesta vadītāja un valdes locekle Ingrīda Rone, fonda “PLECS” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts, “ERDA” biznesa partnere un vadītāja Pārsla Baško, Latvijas izglītības vadītāju asociācijas prezidents un Siguldas valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns un citi.

Savukārt darbnīcās ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies ne tikai Iespējamā misija 11. iesaukuma dalībnieki un absolventi, bet arī citi eksperti, kā, piemēram, “Edurio” skolu izaugsmes vadītājs Gatis Narvaišs, “Uzvediba.lv” pārstāve Līga Bērziņa, Raunas vidusskolas direktors un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas metodiķis Edgars Plētiens kopā ar DACVĢ direktoru Oskaru Kaulēnu, kā arī fonda “PLECS” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts kopā ar psihoterapeitu Nilu Saksu Konsantinovu. Darbnīcu apmeklētājiem būs iespēja darboties praktiski un iegūtās zināšanas un iemaņas izmantot savā darbā un ikdienas dzīvē.

Pasākuma programma: 

10: 00  - 11:15 | Pasākuma atklāšana un diskusija: Kvalitatīvas izglītības atoms 

11:30 – 12:30 | 1. paneļdiskusija “Kas ir 21.gs skolotājs un kur to meklēt” un darbnīcas 

12:45 – 13:45 | 2. paneļdiskusija “Kā vecākiem atbalstīt bērnus un sevi attālinātajā mācību procesā” un darbnīcas 

14:00-15:00 | 3. paneļdiskusija “Dibinātāju atbalsts direktoriem” un darbnīcas 

Reģistrēties pasākumam iespējams līdz 24. februārim (ieskaitot). Aicinām reģistrāciju veikt laicīgi, jo vietu skaits darbnīcās ir ierobežots: https://www.mitto.me/pieredzes-forums/register 

Event Details
Estado
As planned
Tipo de evento
Congreso
Tipo de organizador
Otro evento
Precio de la inscripción
No
Etiquetas

Tener un evento en mente?

¡No dudes en hacerlo! ¡Haz click en el link que aparece debajo y sugiere ahora un evento!

Últimos debates

Enfoques temáticos de la EPALE 2021. ¡Empecemos!

Os invitamos a enriquecer con vuestras aportaciones y conocimientos lo que va a ser un año intenso. Empecemos por participar en este debate en línea. El debate en línea tendrá lugar el martes 9 de marzo de 2021 de 10 a 16 horas CET. La discusión escrita será introducida por un directo con una introducción a los focos temáticos de 2021, y será presentada por Gina Ebner y Aleksandra Kozyra de la AEEA en nombre del Consejo Editorial del EPALE.

Más

Discusión de EPALE: Aprendizaje mixto en la educación de adultos

En este contexto, el jueves 26 de noviembre de 2020, a partir de las 10.00 horas hasta las 16.00 horas CET, EPALE acogerá un debate en línea sobre el aprendizaje mixto en la educación de adultos. El debate tendrá un nuevo formato, comenzando a las 10 con una transmisión en vivo de 30 minutos, acompañado y seguido por el debate sobre los comentarios de la plataforma.

Más

Debate en EPALE: inclusión social de la población envejecida y aprendizaje intergeneracional

El miércoles 28 de octubre, a partir de las 10 a.m. CEST, EPALE acogerá un debate en línea sobre la inclusión social de la población envejecida y el aprendizaje intergeneracional. Los comentarios estarán abiertos el 19 de octubre para que los participantes puedan presentarse y enviar sus comentarios con antelación. ¡Únete a nuestro debate en línea!

Más