Zapraszam na mój kurs "Jak wykorzystać smartfon do produkcji filmów edukacyjnych"
News

Zapraszam na mój kurs "Jak wykorzystać smartfon do produkcji filmów edukacyjnych"

Cześć,

Droga Społeczności! Chciałem Was obdarować bezpłatną wejściówką na mój kurs online "Jak wykorzystać smartfon do produkcji filmów edukacyjnych"

https://www.udemy.com/course/jak-wykorzystac-smartfon-do-produkcji-filmow-edukacyjnych/?couponCode=EPALE-PL - aby skorzystać za 0 zł trzeba wybrać ten link.

Kurs nie jest idealny, ale mam nadzieję, że Wam się przyda do pracy nad własnymi materiałami edukacyjnymi. Ja sam o tym kursie napisałem tak: 

"Ten kurs ma za zadanie nauczyć cię wykorzystywać swój telefon komórkowy, a także niektóre akcesoria do tego, aby tworzyć profesjonalnie wyglądające nagrania wideo. Nauczysz się z niego całego procesu, począwszy od planowania, skończywszy na dystrybucji. Oczywiście, z racji tematyki, bardzo wiele czasu poświęcimy też samemu sprzętowi, jego konfiguracji, zagadnieniom operatorskim, oświetleniowym i dźwiękowym. Nauczysz się też edytować wideo, które nagrasz.

Tym samym - jest to kompletny kurs, który pozwala zdobyć kompetencje w najważniejszych profesjach związanych z wideo (reżyser, operator, dźwiękowiec, montażysta, producent), jednak zamiast profesjonalnych kamer za setki tysięcy złotych, skupiamy się na tym, co masz w kieszeni lub torebce. A więc: na twoim telefonie.

Kurs został przygotowany głównie z myślą o tych, którzy mają za zadanie kręcić wideo w warunkach firmy czy organizacji. Zazwyczaj stają oni przed takimi zadaniami jak: zarejestrowanie wypowiedzi do kamery, nagranie wyreżyserowanej scenki czy zaprezentowanie w formie wideoinstrukcji wykonania danej czynności. Rzeczy te wydają się znacznie mniej skomplikowane, niż - przykładowo - nagrania z drona czy filmy 3D/360 stopni. Problem jednak w tym, że te pozornie proste rzeczy w całości opierają się na doświadczeniu i warsztacie filmowca. Innymi słowy: trzeba sporo wiedzieć, aby prostą wypowiedź nakręcić tak, żeby wyglądała jakby do jej zarejestrowania użyto sprzętu za 100 tysięcy złotych. I to jest właśnie sedno tego kursu.

Mamy tutaj ponad 60 różnych zasobów (same lekcje wideo to ponad 5 godzin materiałów), głównie w postaci lekcji wideo (stanowią ponad 3/4 treści), ale też artykułów, ćwiczeń i schematów pracy."

Mam nadzieję, że w ramach rewanżu podzielicie się ze mną swoją opinią.

Po spisie treści i otwartych prezentacjach można przypuszczać, że kurs jest interesujący. Problem jest jednak z tą bezpłatną wejściówką. Czyżby skończyła się promocją ;-). 
Login (0)

Login or Sign up to join the conversation.

Want to add a group content?

Don’t hesitate to do so! Click the link below and add group content now!