chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Electronic Platform for Adult Learning in Europe

Olen täiskasvanute õppe spetsialist. Mida EPALE mulle pakub?

EPALE loodi teile ja teistele täiskasvanute õppe spetsialistidele, et saaksite üksteiselt õppida ja oma kutseoskusi täiendada. Sait on suunatud kogu Euroopa täiskasvanute õppe sektoris tegutsevatele õpetajatele, koolitajatele, teadlastele, õppejõududele, poliitikakujundajatele ja teistele täiskasvanute õppe spetsialistidele. Saidil pakutakse suurt hulka kasulikke tööriistu, muu hulgas ürituste kalendrit, erialasõnastikku, täiskasvanute õppe alaseid uudiseid ning valikut haridusalaseid materjale (lisandub peagi).

Saiti arendatakse jätkuvalt ning peagi saate Euroopa kolleegidega vahetada õppematerjale, kogemusi, ideid ja materjale. Lisaks pakutakse saidil partnerite otsingu funktsiooni, mis hõlbustab partnerite leidmist võrgustike loomiseks, kogemuste vahetamiseks ja ühiste projektide väljatöötamiseks.