chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Electronic Platform for Adult Learning in Europe

Jestem profesjonalistą ds. uczenia się dorosłych – co EPALE ma mi do zaoferowania?

EPALE powstała z myślą o tobie i innych profesjonalistach związanych z uczeniem się, aby ułatwić wzajemne uczenie się i rozwój praktyki zawodowej. Witryna jest skierowana do nauczycieli, szkoleniowców, badaczy, pracowników naukowo-dydaktycznych, decydentów i profesjonalistów związanych z sektorem uczenia się dorosłych w całej Europie. Oferuje wiele naprawdę użytecznych narzędzi, między innymi kalendarz wydarzeń, glosariusz, najnowsze wiadomości na temat uczenia się dorosłych i bibliotekę materiałów (wkrótce).

Wraz z rozwojem witryny użytkownicy będą mogli wymieniać się materiałami dydaktycznymi i dobrymi praktykami oraz pomysłami i zasobami z koleżankami i kolegami z całej Europy. Ponadto witryna jest wyposażona w funkcję wyszukiwania partnerów, aby ułatwić tworzenie sieci kontaktów, wymianę dobrych praktyk i realizację wspólnych projektów.