European Commission logo
Create an account
Event Details
27 Oct
2021

Webinář EPALE: Využití microlearningu ve vzdělávání dospělých

Remote Event
to

Téma: Využití microlearningu ve vzdělávání dospělých

Anotace: Možnost vzdělávat se ad hoc, vlastním tempem a kdekoliv je lákavá. V rámci zvyšování efektivity se koncept microlearningu uchytil nejen ve firemním v zdělávání, ale i v rámci neformálního vzdělávání dospělých. Aby takovéto vzdělávání přineslo i očekávaný benefit, je potřeba k němu přistupovat specificky. Na webináři se podíváme nejen na výhody a nevýhody microlearningu, ale také na to, jaká pravidla je potřeba dodržovat, nač si dávat pozor a za jakých okolností funguje nejlépe.

Lektor: Oliver Šimko, founder and chief designer, Luducrafts. Oliver založil a momentálne vedie luducrafts – gamifikačné štúdio, ktoré vyvíja na mieru šité riešenia postavené na princípoch herného dizajnu, behaviorálnych vied a metodiky design thinking. Od roku 2014 má luducrafts na konte spoluprácu so spoločnosťami ako Slovenská sporiteľňa, innogy, Sygic, alebo Slovak Telekom. Svoju misiu rozšíril o snahu priniesť nové edukačné nástroje, ktoré by podporovali aktívne občianstvo. Jedným z príkladov je edukačná hra o konšpiráciach oBLUDnosti, ktorej je spoluautor.

Event Details
Status
As planned
Event website
Online type
Livestream
Organiser type
NSS event
Number of delegates
< 100
Target group
Academics, students, researchers in andragogy
Adult learning networks & organisations
Projects & partnerships
Policy makers
Media professionals
Attending fee
Off

Login or Sign up to join the conversation.

Have an event in mind?

Don’t hesitate to do so! Click the link below and suggest an event now!

Latest Discussions

Want to talk about Trainee programmes bringing graduating students to Balkan countries such as Montenegro, Albania, Kosovo and North Macedonia, instead of migrating from them?

Erasmus + Balkan exchange projects?

Want to talk about Trainee programmes bringing graduating students to Balkan countries such as Montenegro, Albania, Kosovo and North Macedonia, instead of migrating from them?

More