chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Electronic Platform for Adult Learning in Europe

Resource

EPALE vebināra par videi draudzīgām izvēlēm ikdienas dzīvē video ieraksts un prezentācija

Language: LV

Posted by Aldis Lazda

13. februārī visi ieinteresētie varēja tiešraidē sekot līdzi jaunākajam EPALE vebināram “Videi draudzīgas izvēles cilvēka ikdienas dzīvē”, kura vadītājs Māris Olte stāstīja par ilgtspējīgiem risinājumiem mājsaimniecībās, vides izglītību un citiem zaļā dzīvesveida jautājumiem. 

Māris Olte ir vides pētnieks, biologs, dabas un bioloģiskās daudzveidības, atbildīgu vides un dabas resursu izmantošanas jautājumu eksperts. Pazīstams kā žurnālists, izzinošu raidījumu (“Vides fakti”, “Te”), kā arī jauniešu spēles “Vides erudīts” vadītājs.

Ņemot vērā globālās klimata pārmaiņas un dažādas tendences, vides aizsardzība kļūst par arvien akūtāku un nozīmīgāku sabiedrības mērķi. Līdz ar to arvien būtiskāk, lai ikvienam iedzīvotājam būtu pieejama informācija par videi veselīgām izvēlēm – atbildīgu dabas resursu izmantošanu un patērēšanu, savu ikdienas paradumu maiņu par labu vides saglabāšanai, kā arī informācija par klimata pārmaiņām kopumā. Reaģējot uz situāciju pasaulē, arī EPALE platforma 2020.gada janvāri, februāri un martu izsludinājusi par vides izglītības un aizsardzības mēnešiem.

Vebināru ir iespējams noskatīties arī youtube.

 

Vebinārs "Videi draudzīgas izvēles cilvēka ikdienas dzīvē" notiks Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Resource Author(s): 
Māris Olte
Publication Date:
Thursday, 13 February, 2020
Language of the document:
Type of resource: 
Open Educational Resources
Country:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn