chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Electronic Platform for Adult Learning in Europe

Calendar

Webinář EPALE: Jak zaujmout své účastníky aneb Role motivátorů ve vzdělávání

Posted by Tomáš Langer 4 months 3 weeks ago

Thursday 11 June 2020
online
,

Téma:

Jak zaujmout své účastníky aneb Role motivátorů ve vzdělávání

Obsah:

To, co si účastníci vzdělávání z akce odnesou, záleží nejen na schopnostech lektora, ale hlavně na motivaci účastníků. Na webináři si představíme jednoduchý koncept motivace, který přináší srozumitelný jazyk, jak o motivaci hovořit a jak s ní pracovat. Představíme si tři kořeny motivace, a jak je můžeme ovlivnit při vzdělávacích akcích. Ukážu vám devět motivátorů, co je pro ně důležité a co jim dodává šťávu. Odhadneme, jaké jsou ty vaše a budeme se zabývat tím, co jednotlivé motivátory potřebují během vzdělávacího procesu.

Lektorka:

Pavla Pavlíková, Professional Certified Coach & Business Licensed Practitioner of Motivational Maps, INNERGY, s.r.o.

Pavla Pavlíková, PCC je inspirativní a motivační kouč zaměřující se na úspěšné zvládnutí manažerské role a využití principů a technik koučování v práci s lidmi, horolezkyně, facilitátorka. Rozvoji lidí se věnuje od roku 1997. Má dlouholeté zkušenosti v personalistice. Věnuje se individuálnímu a týmovému koučování a vedení workshopů na téma manažerské dovednosti a leadership, komunikace a jak přežít změnu. Je akreditovaným koučem pro diagnostický nástroj Motivační mapy měřící a rozvíjející motivaci a držitelkou certifikace Professional Certified Coach udělené International Coach Federation (ICF).
Má dvě lásky – koučování a horolezení. V obou provází druhé cestou k vrcholu, ať už je to horolezecký výstup nebo úspěch v zaměstnání či v životě.

Event language(s):
Event type: 
Professional development event
Attending fee: 
No
Online event: 
Yes
Organised by: 
DZS – EPALE
Organiser type: 
NSS event
Contact details: 
tomas@tomaslanger.cz
Number of delegates: 
< 100
Target group: 
Academics, students, researchers in andragogy
Adult learning networks & organisations
Projects & partnerships
Policy makers
Media professionals
Theme addressed:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email