European Commission logo
Create an account
Event Details
14 Apr
2021

Webinář EPALE: Disruptivní vzdělávání - kompas pro 21. století

Remote Event
to

Téma:Disruptivní vzdělávání - kompas pro 21. století

Obsah:"Negramotní lidé 21. století nebudou ti, kteří neumí číst a psát, ale ti, kteří se neumí učit, odnaučovat se starým věcem a učit se těm novým." Alvin TofflerV dnešní turbulentní době může být disruptivní učení a myšlení cestou k úspěšnému celoživotnímu vzdělávání. Podíváme se na to, jak se vyrovnávat se změnami, odhalit svůj potenciál a podpořit svou vnitřní motivaci v prostředí VUCA. Společně zmapujeme důležité znalostí, dovednosti a kompetence, díky kterým se můžeme flexibilně rozvíjet na pracovní i na osobní úrovni my sami. Zjistíme také, jak můžeme jako lektoři, průvodci či koučové pomoci s disrupcí druhým.

Lektorka:Eva Švejdarová má bohaté zkušenosti s výukou na domácích i zahraničních univerzitách. Několik let žila a pracovala ve Španělsku (Granada) a ve Spojených Státech Amerických (Los Angeles, O'ahu Havaj). V současné době působí jako odborná asistentka na Katedře řízení lidských zdrojů na ŠKODA Auto Vysoké škole, kde vyučuje v češtině a v angličtině. Publikuje odborné články na témata interkulturní komunikace, diverzity, personálního managementu, etiky a udržitelnosti. Je také lektorkou, konzultantkou a výzkumnicí v oblasti vzdělávání a rozvoje lidského kapitálu.

Event Details
Status
As planned
Event type
Professional development event
Event website
Organiser type
NSS event
Organiser name
DZS – EPALE
Contact details
tomas@tomaslanger.cz
Number of delegates
< 100
Target group
Academics, students, researchers in andragogy
Adult learning networks & organisations
Projects & partnerships
Policy makers
Media professionals
Attending fee
Off
Themes addressed

Login or Sign up to join the conversation.

Have an event in mind?

Don’t hesitate to do so! Click the link below and suggest an event now!

Latest Discussions

Want to talk about Trainee programmes bringing graduating students to Balkan countries such as Montenegro, Albania, Kosovo and North Macedonia, instead of migrating from them?

Erasmus + Balkan exchange projects?

Want to talk about Trainee programmes bringing graduating students to Balkan countries such as Montenegro, Albania, Kosovo and North Macedonia, instead of migrating from them?

More