chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Electronic Platform for Adult Learning in Europe

Newsroom

Протоколи за организирање на семинари, обуки, курсеви и семинари

22/05/2020
by Fatma Bajram Az...
Language: EN

Повеќе за протоколите кои произлегуваат од Планот за намалување на рестриктивните мерки за спречување на ширење на коронавирусот, можете да прочитате на следниот линк: https://vlada.mk/protokoli-koronavirus?fbclid=IwAR0yZ84qLQnH1PjJs_gG4ExZ...
Апелираме да се почитуваат мерките од страна на властите!

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn