chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Electronic Platform for Adult Learning in Europe

Calendar

KAASAVATE VEEBISEMINARIDE LÄBIVIIMINE

Posted by Liina Sieberk 1 week 2 days ago

Wednesday 27 May 2020 to Tuesday 9 June 2020
Tallinn
,

Veebiseminar on suurepärane võimalus koolituste, seminaride või infotundide korraldamiseks ilma inimesi ühtsesse füüsilisse keskkonda kokkukutsumata. Veebiseminar on lisandväärtust andev kommunikatsioonivahend ettevõtetele ja asutustele, et paindlikult ja vahetult suhelda töötajate, klientide, koostööpartnerite jt huvipooltega - veebiseminari võid läbi viia igalt poolt maailmast ning jõuda sadade inimesteni erinevais paigus, säästes seejuures nii aega kui raha. Veebiseminari suureks eeliseks on, et saad luua ainukordse sündmuse, mis toimub otseülekandes ja eeldab auditooriumi kaasatust samas ajahetkes. Kõigil osalejatel on võimalus aktiivselt osaleda, esitada küsimusi, vastata küsimustele,  rääkida kaasa. 

Professionaalsel tasemel veebiseminari läbiviimine eeldab nii tehnilisi teadmisi ja oskusi, kui ka teadmisi veebi vahendusel auditooriumiga suhtlemisest ja  kaasamisest. Selle koolituse läbimisel  omandadki teadmised ja oskused, kuidas korraldada tehniliste tõrgeteta ning kasutajasõbralik ja kaasahaarav veebiseminar.

Kaasava veebiseminari läbiviimise koolitus on praktiline, osalejad valmistavad ette ja viivad läbi enda valitud teemal mini-veebiseminari. Enda läbiviidud mini-veebiseminarist jääb osalejale ka videosalvestus, mida hilisemalt analüüsida. 


Koolitusel õpid:

  • millised on veebiseminaride läbiviimise põhimõtteid;
  • kuidas valida ja kasutada veebiseminaride läbiviimiseks sobivaid infotehnoloogilisi vahendeid ja lahendusi;
  • arvestama õppeprotsessi juhtimise põhimõtteid veebiseminaril.

Sihtgrupp: Koolitusele on oodatud täiskasvanute koolitajad ja koolituse korraldajad, juhid, eksperdid, spetsialistid, projektijuhid, kes viivad läbi või kavatsevad läbi viima hakata veebiseminare. Koolitus sobib algajale ja kogemusega veebiseminaride läbiviijale.

Koolituse maht: 16 tundi, millest 12 tundi on auditoorset  ning 4 tundi iseseisvat tööd. Koolitus koosneb kahest 6-tunnisest õppepäevast, mille vahele jääb juhendatud iseseisev töö.
Koolitaja: Veronika Tuul

Event language(s):
Event type: 
Professional development event
Attending fee: 
Yes
Registration deadline: 
18/05/2020
Online event: 
No
Organised by: 
INNOWISE KOOLITAJA KOMPETENTSIKESKUS
Organiser type: 
Other event
Contact details: 
Liina Sieberk, liina.sieberk@innowise.ee
Target group: 
Academics, students, researchers in andragogy
Adult learning networks & organisations
Aims and objectives: 
Koolituse eesmärk on teadmistel ja oskustel põhinev valmisolek õppijaid kaasavate veebiseminaride kavandamiseks ja läbiviimiseks.
Expected (learning) outcomes: 
1. Valib veebiseminari kavandamisel efektiivseima tehnoloogia; 2. Koostab kaasavate veebiseminaride läbiviimiseks skripti ja õppematerjalid; 3. Kasutab veebiseminari läbiviimiseks sobilikke kaasamismeetodeid.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn