Skip to main content
Event Details
17 Mar
2020

EKOfest vol. 3

Slovakia
Banská Bystrica
to

EKOfest je celodenné podujatie určené pre všetky vekové kategórie, ktoré sa uskutoční 17. marca v 365.labb v Banskej Bystrici.Doobedie bude patriť PREDNÁŠKAM pre školy - prvú povedie Lucia Rossova z Nadácie Ekopolis a bude mať názov "Ako správne separovať". Druhú prednášku na tému "Aj my môžeme malými krokmi bojovať proti klimatickým zmenám" bude viesť Jozef Pecho zo SHMÚ.Poobedie bude pokračovať WORKSHOPOM pod vedením Moniky a Janky z FYTO MAMA, kde si účastníci vyrobia prírodný repelent a porozprávajú sa o nebezpečenstve zvanom borelióza.Podvečer bude patriť ROZHOVOROM a DISKUSII s dvomi ekonadšencami - Patrícii Dadovej z NEBALené a Erikovi Vargovi z EatGreen.Na záver EKOfestu budú premietnuté dva inšpiratívne filmy od Ekotopfilm SK.Vstupné je 8 eur, pri nákupe lístka účastníci vopred získajú aj malý ekodarček.

Event Details
Status
As planned
Organiser type
Other event
Attending fee
On

Login or Sign up to join the conversation.

Have an event in mind?

Don’t hesitate to do so! Click the link below and suggest an event now!

Latest Discussions

Pre-school education and parental cooperation during the Covid-19 crisis period. How important actually is this cooperation?

Lockdown, State of emergency, and restrictions have imposed new obligations on each individual. Families with children in pre-primary and primary schools are particularly concerned.

More

EPALE Discussion: developing skills for a healthy life in the COVID era!

Take part to the discussion and be ready for the livestream!

More