chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Αίθουσα σύνταξης

Kviečiame tapti „Epale” andragogu

23/01/2019
από Kristina MALDONIENĖ
Γλώσσα: LT

„Epale“ projektas suburiantis ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos suaugusiųjų švietėjus bei kuriantis profesionalų, aukštos kompetencijos turinį, ketvirtus metus iš eilės kviečia tapti „Epale“ metų andragogu. Šis vardas įprasmins Jūsų veiklą, pabrėš kompetenciją ir suteiks galimybę dalyvauti išskirtiniuose „Epale” mokymuose.

/el/file/epaleandragogasatnaujintasjpgepale_andragogas_atnaujintas.jpg

 

Kaip tapti „Epale“ andragogu?

Norėdami tapti „Epale” 2019 m. andragogu platformoje turite paskelbti ne mažiau nei 3 kokybiškas asmenines publikacijas iki 2019 metų spalio 31 d.

Atrinkdami kokybiškiausius straipsnius taip pat dėmesį skirsime ir straipsnių kūrybiškumui bei originalumui (galite straipsnius teikti interviu forma, iliustruoti filmuota medžiaga, nuotraukomis ar piešiniais ir pan.).

Junkitės į Europos suaugusiųjų švietėjų bendruomenę, naudokitės „Epale” lobynu ir papildykite jį savo veiklos sėkmės istorijomis!

 


Su 2018 m. „Epale“ andragogais galite susipažinti čia: /lt/node/90159

Su 2017 m. „Epale“ andragogais galite susipažinti čia:  /lt/node/46402

Paprastus žingsnius, kaip parengti tinklaraštį, rasite čia: /lt/blog/dalintis-savo-patirtimi-epale-platformoje-paprasta-kaip-2-x-2

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email