chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Αίθουσα σύνταξης

Zaproszenie do badania dotyczące mentoringu - ankieta

22/01/2019
από Rafał Judek
Γλώσσα: PL

Żyjemy w czasach, gdy ilość gromadzonych danych każdego dnia rośnie wykładniczo i nie jest już w zasadzie możliwe nadążanie za ich przyrostem. Właściwie to nie jest już nawet możliwe przyjrzenie się katalogowi tego, co jest gromadzone.

W takich okolicznościach uczenie się, uczenie innych i poszukiwanie treści, które będą dla nas rozwojowe nabiera innego znaczenia. Uczenie dorosłych zawsze było kłopotem, ponieważ inaczej niż dzieci i młodzież reagują na przekaz, stymulację i treści.

Mentoring, jako jedna z form uczenia dorosłych sprawdza się w takich okolicznościach znakomicie. Interesuje mnie poznanie tego, co ludzie wiedzą o mentoringu oraz jakie oni oraz ich organizacje mają doświadczenie w pracy z mentorami i procesami mentoringowymi.

Mam ogromną prośbę o podzielenie się swoją wiedzą i myślami w tym obszarze. Przygotowałem krótką ankietę z 15 pytaniami związanym z mentoringiem. Bardzo proszę o jej wypełnienie - zwykle trwa to 3-5 minut. W rewanżu obiecuję podzielić się wynikami zbiorczymi.

Będzie to prawdopodobnie, pierwsze tak duże badanie w kraju dotyczące mentoringu. Jestem niezwykle ciekaw wyników.

Link do ankiety - https://www.interankiety.pl/i/j8AlBA07

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Εμφάνιση 1 - 1 από 1
  • Εικόνα Nina Woderska
    Zrobione:) Gratuluję pomysłu  - czekam z ciekawością na wyniki.