chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Πόρος

Zestaw energizerów

Γλώσσα: PL

Αναρτήθηκε από Rafał Żak

Zestaw energizerów wypracowanych w ramach projektu "Młodzień w działaniu".  W publikacji tej znajdziecie przykłady gier i zabaw, które wesprą Was w procesie budowy grupy, zaczynając od poznania się, poprzez integrację, pobudzanie grupy do działania, podniesienie poziomu jej energii, koncentracji, rozluźnienie atmosfery czy re-eksję końcową. Dodatkowo ćwiczenia te wprowadzą grupę w spotkanie, sprawią, iż poczuje się ona bezpiecznie oraz pozwolą osadzić uczestników w miejscu i kontekście, w którym się wspólnie znajdziecie.
Praktycznie wszystkie nadają się do zastosowania ich na salach szkoleniowych.

Συντάκτης(-ες) πόρου: 
Młodzież w działaniu
Ημερομηνία δημοσίευσης:
Σάββατο, 29 Σεπτέμβριος, 2018
Γλώσσα εγγράφου
Είδος πόρου: 
Ανοιχτές Εκπαιδευτικές Πηγές
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Εμφάνιση 1 - 1 από 1
  • Εικόνα Beata Ciężka

    Niektóre metody znałam, niektóre są dla mnie nowe. Chociaż polecane do pracy z młodzieżą – sprawdzą się również z dorosłymi. Nie ma to jak dobry energizer czy krótka zabawa na trudnym merytorycznie szkoleniu – od razu wszystko zaczyna iść łatwiej, rozluźnia się atmosfera, a uczestnicy mają więcej pomysłów. Dzięki za ten materiał!