chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Αίθουσα σύνταξης

Seminarium EPALE: Animacja społeczna w praktyce

10/08/2020
από Iwona Buks
Γλώσσα: PL

Działasz na rzecz lokalnej społeczności? A może chciałbyś zacząć, ale nie wiesz jak to zrobić? Brakuje Ci pomysłów? Wszystko już było? A może szukasz inspiracji? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś/aś TAK, to zapraszamy do udziału w bezpłatnym Seminarium EPALE: Animacja społeczna w praktyce.

  

   

POZNASZ etapy pracy animacyjnej – od diagnozy po ewaluację.  Przejdziemy te etapy krok po kroku, całą ścieżkę pracy animatora określając dla każdej z faz zadania i narzędzia oraz rezultaty jakie powinno się osiągnąć, rolę animatora oraz zmiany, jakie następują w grupie, z którą pracuje animator.

Ścieżka pracy animacyjnej określa kierunki działania animatora w środowisku lokalnym, w kontekście rozwoju lokalnego. Przede wszystkim dostosowana jest do pracy w środowisku terytorialnym (np. na poziomie wsi, osiedla, gminy, powiatu, kilku miejscowości). Mam nadzieje, że będzie dla Ciebie inspirującym drogowskazem -  Monika Hausman-Pniewska Ambasadorka EPALE

ODKRYJESZ 100+ pomysłów na działanie czyli inspirujemy Cię do podejmowania społeczno - kulturalnych inicjatyw, które możesz zaaranżować pracując z różnymi grupami odbiorców. Pomysły będą poparte praktycznymi wskazówkami, które mogą ułatwić Ci pracę.

Nie zagwarantuję, że wszystkie wdrożysz w życie ale jestem pewna, że przynajmniej kilka z nich zainspiruje Cię do podjęcia nowych inicjatyw - Karolina Suska, Ambasadorka EPALE

DOWIESZ SIĘ dlaczego warto mieć partnerów w działaniu. Współpraca z partnerami to naturalny element prowadzenia działań w obszarze animacji społecznej i kulturalnej. Dzięki niej łatwiej jest funkcjonować, rozwijać się i stawiać czoła wyzwaniom.

Wspólnie stworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń dotyczących zarówno korzyści, jak i trudności wynikających z partnerstw pomiędzy instytucjami, organizacjami pozarządowymi, społecznościami lub samorządami. Porozmawiamy też o współpracy wewnątrz instytucji czy organizacji - Monika Schmeichel-Zarzeczna, Ambasadorka EPALE 

8 września 2020 r. (wtorek)

Hotel MERCURE Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54

Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro EPALE.

    

PROGRAM    

  

  

POBIERZ PROGRAM

   

Zapisy

Uprzejmie informujemy, że rejestracja została zakończona z powodu wyczerpania się miejsc.

Zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnych wydarzeniach EPALE.

   

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: epale@frse.org.pl

Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na Platformie EPALE.

Zarejestruj się na EPALE


Zasady bezpieczeństwa

Czując się odpowiedzialni za Państwa bezpieczeństwo, zdrowie i komfort w czasie seminarium oraz dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pracowników hotelu wprowadzone zostały dodatkowe procedury i środki prewencyjne, dotyczące utrzymania szczególnej higieny i czystości podczas szkolenia, mających na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID-19. Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi punktami i odpowiedzialne stosowanie się do wytycznych.

  1. Pracownicy hotelu wyposażeni są w środku dezynfekujące i maski.
  2. W kluczowych miejscach hotelu (lobby, restauracja, recepcja) znajdują się środki dezynfekujące.
  3. Wzmożeniu uległy procedury sprzątania przestrzeni publicznych na terenie hotelu, w tym obszarów szczególnie narażonych na dotyk.
  4. Wprowadzone zostały wzmocnione standardy bezpieczeństwa dotyczące kontaktu z żywnością.
  5. Podczas seminarium zapewniona zostanie bezpieczna odległości między stolikami / krzesłami.
  6. W częściach wspólnych hotelu obowiązuje nakaz utrzymania dystansu społecznego oraz noszenia maseczki (obowiązek noszenia maseczki w sali szkoleniowej zostanie uzgodniony na miejscu z uczestnikami seminarium).
  7. Podczas rejestracji na seminarium przy stole recepcyjnym może być obecna jedna osoba a kolejna proszona jest o zachowanie minimum 1,5 m odstępu.


Seminarium EPALE to cykl spotkań, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do osób uczących dorosłych oraz odpowiedzialnych za ich rozwój, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email